fot. Rozgrywki bez wyników - Wiosna 2023

Zgłoszenia do rozgrywek bez wyników - wiosna 2023

Wydział Gier i Ewidencji Wielkopolskiego ZPN rozpoczął przyjmowanie zgłoszeń do rozgrywek bez wyników prowadzonych w kategoriach Orlika (E1, E2), Żaka (F1, F2) oraz Skrzata (G1-G2).

Tym samym kluby mogą zarejestrować drużyny do rywalizacji w rundzie wiosennej w pięciu kategoriach:

- Orlik E1 - rocznik 2012 i młodsi;
- Orlik E2 - rocznik 2013 i młodsi;
- Żak F1 - rocznik 2014 i młodsi;
- Żak F2 - rocznik 2015 i młodsi;
- Skrzat G1-G2 - roczniki 2016 oraz 2017.

Przypominamy jednocześnie, że w każdej kategorii dopuszczalny jest udział zawodniczek o dwa lata starszych, a także zawodników starszych, urodzonych w czwartym kwartale wcześniejszego roku (październik, listopad, grudzień).

W trzech starszych kategoriach (E1, E2, F1) planowanych jest po sześć turniejów w rundzie jesiennej, z kolei dla dwóch młodszych (F2, G1) - po cztery turnieje. 

Podział na grupy będzie odbywał się na podstawie położenia geograficznego, a także deklarowanego przy zgłoszeniu poziomu sportowego zespołu. Docelowo grupy będą liczyć od 4 do 6 drużyn.

Formularze zgłoszeniowe dostępne są poniżej. Znalazły się w nich również szczegółowe informacje dot. regulaminów poszczególnych zmagań oraz harmonogramów. Na zgłoszenia czekamy do 19 lutego.

UWAGA!
Zgłoszenia dotyczą WSZYSTKICH zespołów – tych biorących udział w rundzie jesiennej oraz nowych, chcących dołączyć do rozgrywek.

Zachęcamy również do wypełenienia ANKIETY EWALUACYJNEJ dostępnej poniżej.

ANKIETA EWALUACYJNA (klik!)

 

ZGŁOSZENIA DO ROZGRYWEK

ORLIK E1 

ORLIK E2 

ŻAK F1

ŻAK F2

SKRZAT G1-G2