fot. Wielkopolski ZPN

Zgłoszenia do rozgrywek seniorskich i Pucharu Polski

Wydział Gier i Ewidencji do 30 czerwca będzie przyjmował od klubów zgłoszenia do uczestnictwa w rozgrywkach seniorskich IV ligi, V ligi, Klasy Okręgowej, Klasy A, B, a także do zmagań w Pucharze Polski.

Zgłoszenie do rozgrywek jest formalnym potwierdzeniem dalszego udziału w ligowej rywalizacji na szczeblu określonym na podstawie wyników osiągniętych w sezonie 2020/21. Klasyfikacje końcowe wraz ze zgłoszeniami będą podstawą do ustalenia ostatecznych składów lig, co nastąpi w pierwszej połowie lipca. Brak zgłoszenia może zostać odebrany jako wycofanie klubu z rozgrywek, dlatego też prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na terminowe przesłanie dokumentu!

Wraz ze zgłoszeniami ligowymi przyjmowane są zgłoszenia do rozgrywek o Puchar Polski na szczeblu Wielkopolskiego ZPN. Należy zwrócić uwagę, że zespoły IV ligi, V ligi i Klasy Okręgowej biorą udział w rozgrywkach obligatoryjnie na podstawie przepisów PZPN. Zgłoszenia dotyczą zatem wyłącznie zainteresowanych klubów Klasy A, Klasy B oraz drużyn niezrzeszonych. Podobnie jak w przypadku aplikacji dot. lig, prosimy o dochowanie określonego terminu - 30 czerwca. Po tej dacie zgłoszenia drużyn niezrzeszonych będą automatycznie odrzucane, a w przypadku klubów Klas A i B, ich przystąpienie do rywalizacji będzie uzależnione od liczby wolnych miejsc w drabince rozgrywek.

Sezon 2021/22 rozpocznie się w Wielkopolsce już 31 lipca. Wówczas zmagania zainauguruje IV liga. Start V ligi i Klasy Okręgowej zaplanowano na 21 sierpnia, a Klas A i B - na 28 sierpnia.

Formularz zgłoszeniowy do wypełnienia elektronicznego (za wyjątkiem części z podpisami przedstawicieli klubów) dostępny jest poniżej. Zgłoszenia przyjmowane są do końca czerwca mailowo na adres zgloszenia@wielkopolskizpn.pl. Kluby zobowiązane są do przesłania aplikacji z klubowego maila w domenie @wielkopolskizpn.pl!