fot. Pogrzeb

Zmarł Stefan Chlebowski

Ze smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci Stefana Chlebowskiego - wieloletniego pracownika OZPN Kalisz i Wielkopolskiego ZPN.

Stefan Chlebowski był postacią doskonale znaną wszytkim działaczom z regionu kaliskiego. W młodości był czynnym piłkarzem, w czasach juniorskich reprezentował m.in. barwy Prosny Kalisz. Dał się jednak poznać w szczególności później w roli działacza. Już w latach 80. sprawował funkcję w tamtejszym Wydziale Gier i Ewidencji. Później po latach przerwy został pracownikiem biura OZPN, obejmując wówczas funkcję Sekretarza Zarządu oraz Sekretarza Wydziału Gier i Ewidencji. W szeregach tej jednostki organizacyjnej znalazł się również w ramach struktur Wielkopolskiego ZPN, gdy w 2019 roku utworzone zostały biura terenowe przejmując zadania okręgowych związków.

Pogrzeb zmarłego odbędzie się w czwartek, 9 grudnia. O godzinie 11 odprawiona zostanie msza święta w kościele przy ulicy Asnyka w Kaliszu, po niej nastąpi ceremonia pogrzebowa na Cmentarzu Tynieckim.

Pogrążonej w smutku rodzinie i bliskim zmarłego, Wielkopolski ZPN składa wyrazy współczucia w imieniu całego środowiska piłkarskiego.