fot. thumb_Mobilne AMO Przedstawienie projektu_752x319_landscape.jpg

Nowa formuła szkoleń Mobilnej AMO

Mobilna Akademia Młodych Orłów od 26 października funkcjonować będzie w nowej formule dostosowanej do sytuacji epidemicznej.

Nowe zasady mają za zadanie wypośrodkować z jednej strony bezpieczeństwo, a z drugiej oczekiwania środowiska, aby Mobilna AMO prowadziła w dalszym ciągu prelekcje. Docelowo szkolenia wciąż będą składać się z części teoretycznej i pokazowej, przybiorą jednak formę hybrydową. Teoria odbywać się będzie zdalnie z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej. Wykłady przybiorą formę webinaru organizowanego na żywo poprzez MS Teams na jeden bądź dwa dni przed treningiem pokazowym.

Zmiany nie ominą też jednostek praktycznych. Udział w nich wezmą wyłącznie trenerzy wcześniej obecni na webinarze, a trening przeprowadzany będzie w danym klubie/szkółce wyłącznie na grupie zawodników danego podmiotu.

W najbliższych tygodniach ze względu na sytuację szkolenia ograniczone zostaną do wykładów teoretycznych w formie webinaru. Szczegółowe informacje o planowanych szkoleniach sprawdzać można na platformie PZPN24. Jednocześnie przypominamy, że udział w Mobilnej AMO umożliwia uzyskanie dodatkowych punktów/godzin szkoleniowych przez trenerów.