fot. rawicz24.pl

Automobile na mistrzowskiej ścieżce

W miniony weekend odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski Kobiet a także Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-19 Mężczyzn. Swoje mecze rozgrywały jednak ligi centralne – między innymi Fox Travel II Wielkopolska Liga. Grał też GI Malepszy Futsal Leszno

 

STATSCORE FUTSAL EKSTRAKLASA

Zespoły rozgrywały mecz awansem z 26. kolejki. W Białymstoku padł remis. Obie bramki padały w końcówkach połów. Gola „do szatni” dla leszczynian zdobył Piotr Pietruszko. Pod koniec spotkania wyrównanie białostoczanom zapewnił Michał Osypiuk.

MOKS Białystok – GI Malepszy Futsal Leszno 1-1

 

FOX TRAVEL II WIELKOPOLSKA LIGA FUTSALU

W hicie tej serii gier Automobile Konin pewnie pokonał Futsal Gostyń we własnej hali 6-2. Ekipa z Konina umocniła się na pierwszej pozycji w ligowej tabeli i pewnie zmierza po mistrzostwo ligi (do końca pozostały jej dwa spotkania, w których muszą zdobyć minimum 4 punkty).

Prawdziwa bitwa i dwóch rannych w Rawiczu. Petro-Lawa podzieliła się punktami z Tarnovią po kanonadzie bramek. Ekipa z Tarnowa Podgórnego nie wyprzedziła po tej kolejce Piasta Poniec.

Na zwycięską ścieżkę wrócił KP Wooden Villa/Lucart Energy Września. Wicelider po dwóch porażkach pokonał na wyjeździe pozostającą bez punktów w lidze Perfectę Złotów.

KKF Automobile Konin – Futsal Gostyń 6-2
Petro-Lawa KS Futsal Rawicz – Tarnovia Tarnowo Podgórne 8-8
Perfecta Złotów – KP Wooden Villa/Lucart Energy Września 4-9