fot. amRack CRB Mrówka Orlik Mosina / Artur Ibron

Drugoligowa kanonada

Aż 28 goli zaaplikowało rywalom KKF Automobile Torino Konin w FOX TRAVEL II Wielkopolskiej Lidze Futsalu. Rekordowy wynik wyśrubował rekordową średnią tej serii gier do blisko 20 goli na mecz! Dużo bramek i punkty mieliśmy też w wykonaniu naszych drużyn na szczeblu centralnym.

STATSCORE FUTSAL EKSTRAKLASA

Red Dragons Pniewy rozgrywał zaległy mecz 7. kolejki w Lubawie, na terenie wicemistrza Polski. Skazywani na pożarcie pniewianie pokazali charakter i wywieźli punkt po walce do ostatniej minuty. "Smoki" prowadziły 2:0, następnie stracili trzy gole, by w jednej z ostatnich akcji zdobyć bramkę na wagę remisu.

Constract Lubawa – Red Dragons Pniewy 3:3

 

I LIGA FUTSALU (GRUPA PÓŁNOCNA)

Derby wielkopolski dla KS Futsal Piła. Do przerwy miejscowi remisowali z Grinbud KS Gniezno 1:1, ale po przerwie tylko oni strzelali gole. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 5:1.

Zwyciężył amRack CRB Mrówka Mosina. Beniaminek u siebie pokonał ostatnią w tabeli Victorię Sulejówek 4-2 robiąc krok w kierunku górnych rejonów tabeli.

Mecz z udziałem KS Futsal Oborniki został przełożony na późniejszy termin.

KS Futsal PiłaGrinbud KS Gniezno 5:1

amRack CRB Mrówka Mosina – Victoria Sulejówek 4:2

AZS UG Gdańsk – KS Futsal Oborniki (mecz został przełożony)

 

FOX TRAVEL II WIELKOPOLSKA LIGA FUTSALU

Inauguracyjny mecz II ligi w obecnym sezonie dla Piasta Poniec zakończył się porażką we Wrześni. Ekipa KP Wooden Villa/Lucart Energy zanotowała drugie zwycięstwo i z kompletem punktów przewodzi stawce. W Koziegłowach gospodarze okazali się wyraźnie lepszy od Tarnovii Tarnowo Podgórne. Jurand wygrał 13-6. Prawdziwą kanonadę strzelecką mieliśmy z kolei w Koninie. KKF Automobile Torino pokonał u siebie osłabioną kadrowo Perfectę Złotów aż 28-1!

Mecz pomiędzy Futsal Gostyń a Petro-Lawa KS Futsal Rawicz został przełożony.

KP Wooden Villa/Lucart Energy Września – Piast Poniec 7:4

Jurand Koziegłowy – Tarnovia Tarnowo Podgórne 13:6

KKF Automobile Konin – Perfecta Złotów 28:1

Futsal Gostyń – Petro-Lawa KS Futsal Rawicz (mecz został przełożony)