fot. Sport z Pazurem

Drugoligowy komplet punktów

Graliśmy na czterech poziomach rozgrywkowych w nadchodzący weekend. Przedstawiamy wyniki minionego weekendu.

FOGO FUTSAL EKSTRAKLASA

Długo zanosiło się na to, że Red Dragons wywiozą komplet punktów z Torunia. Ostatecznie jednak remisem zakończył się mecz z FC Reiter. Z kolei po wyrównanej pierwszej połowie, trzy punkty z Wilanowa wywozi GI Malepszy Arth Soft. W dalszym ciągu leszczynianie są na czwartym miejscu w tabeli, a pniewianie szóstym.

FC Reiter Toruń – Red Dragons Pniewy 1-1
AZS UW Darkomp Wilanów – GI Malepszy Arth Soft Leszno 1-6

I LIGA (GRUPA PÓŁNOCNA)

Udało się wywalczyć komplet punktów jedynie ekipie Grinbudu KS Gniezno. Gnieźnianie pokonali w Białymstoku Futbalo pozostając na szóstym miejscu w tabeli, ale zbliżając się do rywali w tabeli. Porażki drużyn z Piły i Mosiny nie poprawiają ich sytuacji w tabeli.

Futbalo Białystok – Grinbud KS Gniezno 3-4
Futsal Szczecin – KS Investa PZZ Futsal Powiat Pilski Piła 7-1
Orlik Mrówka Mosina – AZS UG Gdańsk 4-7

II LIGA MAKROREGIONALNA (GRUPA II)

Trzy mecze i trzy zwycięstwa. Wygrał lider z Konina, który umocnił się na prowadzeniu w tabeli. Na drugie miejsce wskoczyła Wiara Lecha Poznań wyprzedzając ChFT JS Power-Pol Chełmża. Chełmżanie ulegli bowiem KP Wooden Villa Września. Ekipa z Wrześni wskakuje tym samym na czwartą pozycję.

KKF Automobile Torino Konin  – Pogoń Połczyn-Zdrój 11-2
ChFT JS Power-Pol Chełmża – KP Wooden Villa Września 3-7
AZS UMK Toruń – Wiara Lecha Poznań 1-8

III WIELKOPOLSKA LIGA

W Pniewach druga drużyna Red Dragons pewnie zwyciężyła w starciu z Futsal Poznań. W tabeli nie się nie zmieniło. Wciąż na prowadzeniu pozostaje Piast Poniec/ Futsal Leszno, którzy wyprzedzają Calcio Wągrowiec i właśnie Red Dragons II.

Red Dragons Pniewy II – Futsal Poznań 5-0