fot. amRack CRB Mrówka Mosina, facebook

Komplet zgarnięty!

5 meczów i komplet zwycięstw odniosły nasze drużyny w Statscore Futsal Ekstraklasie i I lidze w miniony weekend. Świetne wieści to także awanse w ligowych tabelach, a najważniejsza zmiana to ta, że KS Futsal Piła jest wiceliderem I ligi, grupy północnej.

STATSCORE FUTSAL EKSTRAKLASA

Obie akademickie ekipy zostały pokonane. W sobotę w Pniewach Red Dragons był stroną przeważającą w meczu przeciwko AZS-owi UW Wilanów i pewnie odniósł pierwsze domowe zwycięstwo w sezonie. AZS UG Gdańsk już w pierwszej minucie objął prowadzenie w meczu z GI Malepszy Futsal Leszno. Goście jednak odpowiedzieli w najlepszy możliwy sposób – zdobywając ich aż 8 i odnosząc okazałe zwycięstwo. Red Dragons i GI Malepszy po dwóch zwycięstwach z rzędu znajdują się obecnie w środku ligowej stawki.
Red Dragons Pniewy – AZS UW Wilanów 3-1
AZS UG Gdańsk – GI Malepszy Futsal Leszno 1-8

I LIGA (GRUPA PÓŁNOCNA)

Pełen sukces w meczach I ligi. Grinbud KS Gniezno skutecznie wypunktował FC10 Zgierz kontrolując losy spotkania. Tym samym ekipa z Gniezna odniosła drugie ligowe zwycięstwo. Świetną robotę wykonali zawodnicy KS Futsal Piła, którzy wysoko pokonali dotychczasowego wicelidera, We-Met Futsal Kaminica Królewska aż 8-2. Dzięki temu zwycięstwu to teraz pilanie okupują miejsce tuż za plecami Widzewa Łódź. W Mosinie ciężki bój i horror z happy-endem. AmRack CRB Mrówka Mosina pokonuje u siebie Dragona Bojano 2-1 znajdując się aktualnie w środku ligowej tabeli.
FC10 Zgierz – Grinbud KS Gniezno 2-3
KS Futsal Piła – We-Met Futsal Club Kamienica Królewska 8-2
amRack CRB Mrówka Mosina – LZS Dragon Bojano 2-1