fot. Czarny Productions/ GI Malepszy Futsal Leszno

KS Futsal Piła ponownie broni honoru Wielkopolski

4 porażki i 1 zwycięstwo - powtórzył się scenariusz z zeszłego tygodnia. I ponownie jedynym zespołem, który zanotował zwycięstwo jest KS Futsal Piła. Poniżej podsumowanie meczów z udziałem wielkopolskich zespołów z Statscore Futsal Ekstraklasie i I lidze. 

STATSCORE FUTSAL EKSTRAKLASA

Oba mecze z udziałem naszych drużyn odbyły się w piątek. W Białymstoku horror niestety bez szczęśliwego zakończenia przeżyli zawodnicy Red Dragons. Pniewianie prowadzili już 2-0 i 3-1, ale ostatecznie przegrali 4-5. W Lesznie miejscowy GI Malepszy w pierwszej połowie jeszcze dotrzymywał kroku faworyzowanemu Piastowi. W drugiej części gliwiczanie okazali się lepszą skutecznością i punktowali gospodarzy tego spotkania. Nasze drużyny mają na swoim koncie po 1 punkcie po 4 spotkaniach. Na dodatek zdobyły je w bezpośrednim spotkaniu.

MOKS Białystok – Red Dragons Pniewy 5-4
GI Malepszy Futsal Leszno – Piast Gliwice 1-5

I LIGA (GRUPA PÓŁNOCNA)

Świetnie w sezon weszła ekipa KS Futsal Piła. Pilanie po dwóch seriach gier mają komplet oczek. W swoim drugim spotkaniu pokonali na wyjeździe beniaminka I ligi – Dynamik Toruń. Nasze dwie pozostałe drużyny niestety pozostają bez punktów. Grinbud KS Gniezno uległ Widzewowi w Łodzi, a amRack CRB Mrówka przegrał w Szczecinie.

Dynamik Toruń  – KS Futsal Piła 2-6
Widzew Łódź  – Grinbud KS Gniezno 5-0
Futsal Szczecin – amRack CRB Mrówka Mosina 4-1