fot. Bartosz Barański

Męskie granie

Gramy na czterech poziomach rozgrywkowych w nadchodzący weekend. Przedstawiamy listę spotkań. 

FOGO FUTSAL EKSTRAKLASA

Oba mecze zostaną rozegrane w sobotę, oba o tej samej porze i dodatkowo na wyjeździe. Red Dragons Pniewy zmierzy się z FC Reiter Toruń. Szykuje się kolejny w tym roku bój o fazę play-off. Trudne zadanie czeka też GI Malepszy Arth Soft Leszno. Leszczynianie jadą na mecz z AZS-em UW Darkomp Wilanów. Rywale walczą o utrzymanie i każdy punkt będzie dla nich na wagę złota.

FC Reiter Toruń – Red Dragons Pniewy (sobota, 16:00)
AZS UW Darkomp Wilanów – GI Malepszy Arth Soft Leszno (sobota, 16:00)

I LIGA (GRUPA PÓŁNOCNA)

Wszystkie trzy mecze nasze drużyny zagrają z zespołami z zespołami wyżej notowanymi w tabeli. Grinbud KS Gniezno czeka daleki wyjazd do Białegostoku na mecz z zespołem walczącym o awans do FOGO Futsal Ekstraklasy. Zespół z Piły czeka kolejny bój o pozostanie w stawce drużyn pierwszoligowych i mecz z Futsal Szczecin. Z kolei w Mosinie dojdzie do meczu ostatniej w tabeli Mrówki Orlika z pierwszym AZS-em UG Gdańsk.

Futbalo Białystok – Grinbud KS Gniezno (sobota, 18:00)
Futsal Szczecin – KS Investa PZZ Futsal Powiat Pilski Piła (sobota, 19:30)
Orlik Mrówka Mosina – AZS UG Gdańsk (niedziela, 14:00)

II LIGA MAKROREGIONALNA (GRUPA II)

Dużo emocji również w drugiej lidze makroregionalnej. Lider z Konina podejmuje ostatnią w tabeli Pogoń Połczyn-Zdrój. To z tym rywalem w pierwszej rundzie KKF Automobile Torino przegrał jedyny mecz. Poza tym starciem czekają nas dwa wyjazdy. KP Wooden jedzie do Chełmży, a Wiara Lecha do Torunia. Szczególnie ciężki bój czeka KP Wooden Villa Września.

KKF Automobile Torino Konin  – Pogoń Połczyn-Zdrój (sobota, 13:00)
ChFT JS Power-Pol Chełmża – KP Wooden Villa Września (sobota, 18:00)
AZS UMK Toruń – Wiara Lecha Poznań (sobota, 20:00)

III WIELKOPOLSKA LIGA

Jedyny mecz tej ligi odbędzie się w Pniewach, gdzie druga drużyna Red Dragons zagra z ostatnim w tabeli i pozostającym bez punktów zespołem Futsal Poznań.

Red Dragons Pniewy II – Futsal Poznań (niedziela, 12:00)