fot. MARO / Wielkopolski ZPN

MARO sponsorem wielkopolskiego futsalu!

Fabryka Mebli Biurowych MARO będzie partnerem tytularnym wielkopolskiego futsalu w sezonie 2021/22! Firma obejmie patronatem rozgrywki II ligi futsalu kobiet, III ligi futsalu mężczyzn i zmagania w ramach Pucharu Polski.

Rywalizacja na parkietach w Wielkopolsce cieszy się z roku na rok coraz większą popularnością. W obecnej kampanii przyniosło to rekordową liczbę drużyn u panów - wprawdzie w III lidze rywalizuje tylko siedem zespołów, ale należy pamiętać, że aż trzy ekipy rywalizują na nowo powołanym szczeblu makroregionalnym w II lidze. Co więcej, po raz pierwszy oficjalnie utworzone zostały zmagania kobiece w ramach II ligi. Jak zwykle wysoka była też frekwencja w Pucharze Polski. Wśród pań po trofeum po raz pierwszy sięgnął zespół Ostrovii 1909, nowego triumfatora będziemy mieli również u mężczyzn. 1 grudnia w finale zmierzą się ze sobą Lajszner Team Kościan i Calcio Wągrowiec.

Sukcesem wielkopolskiego środowiska futsalowego jest nie tylko coraz większa liczba ośrodków, ale też i zainteresowanie partnerów biznesowych. Przełożyło się to na pozyskanie na sezon 2021/22 partnera dla ogółu rozgrywek halowych! W najbliższych miesiącach zmaganiom futsalistek i futsalistów patronować będzie firma MARO, która została sponsorem tytularnym lig, ufunduje również nagrody dla zwycięzców Pucharu.

Fabryka Mebli Biurowych MARO od 30 lat pozostaje liderem w tworzeniu wyposażenia dla nowoczesnych wnętrz biurowych. Marka jest synonimem najwyższej jakości i funkcjonalności połączonych ze światowym designem i innowacyjną techniką. Koncentracja na budowaniu partnerstwa dzięki wysokim kompetencjom i doświadczeniu, ugruntowało opinię najlepszego, niezawodnego i godnego zaufania kontrahenta, a międzynarodowe uznanie potwierdza wieloletnia obecność na rynkach kilkunastu krajów świata.

Umowa o współpracy pomiędzy MARO a Wielkopolskim ZPN została podpisana na cały sezon 2021/22.