fot. rawicz24.pl

Niewykorzystana okazja gostynian

Za nami ostatnie granie w tym roku. AZS UAM Poznań wraca na należne im miejsce lidera Ekstraligi Kobiet. Niestety wysoką porażką zakończył się mecz z udziałem Futsal Gostyń. Ciekawe i wyrównane mecze w Maro III Wielkopolskiej Lidze.

EKSTRALIGA KOBIET (GRUPA PÓŁNOCNA)
Poznanianki wywiązały się z roli faworytek. Pewnie wygrały w Białymstoku w zaległym spotkaniu i święta spędzą na pozycji lidera Ekstraligi Kobiet.

Helios Białystok – AZS UAM Poznań 0-4

II WIELKOPOLSKA LIGA KOBIET
Ostatecznie jeden mecz odbył się w ten weekend. Kanonada w Starych Oborzyskach. Juna-Trans pokonuje Jarotę Jarocin aż 18-1.

Juna-Trans Stare Oborzyska – Jarota Jarocin 18-1

PUCHAR POLSKI KOBIET
Mecz ostatecznie się nie odbył. Ostrovia nie dotarła na mecz do Szczecina z powodu problemów zdrowotnych. Najprawdopodobniej LFA wygra walkowerem i awansuje do następnej rundy.

LFA Szczecin – Ostrovia Ostrów Wielkopolski (mecz nie odbył się)

II LIGA MAKROREGIONALNA (GRUPA I)
Liczyliśmy na to, że zaległy mecz pomiędzy Futsal Świecie a Futsal Gostyń zakończy się zwycięstwem gości, dzięki czemu gostynianie awansują na fotel lidera. Niestety ta sztuka się nie udała, a gostynianie przezimują na trzeciej pozycji.  

Futsal Świecie – Futsal Gostyń 15-4

MARO III WIELKOPOLSKA LIGA
Wyrównane spotkania w ostatniej kolejce przed świętami. Pierwsze punkty w sezonie wędrują na konto Petro-Lawa KS Futsal Rawicz, którzy pokonują Futsal Poznań 4-3. Podziałem punktów zakończyło się spotkanie Futsal Leszno-Piast Poniec z Futsal Oborniki. Liderem wciąż Drużyna Wiary Lecha Poznań.

Petro-Lawa KS Futsal Rawicz – Futsal Poznań 4-3
Futsal Leszno-Piast Poniec – Futsal Oborniki 3-3