fot. amRack CRB Mrówka Mosina - Futsal Szczecin

O jak najwyższe miejsce

Powoli kończą się rozgrywki w I Lidze i Maro III Wielkopolskiej. Zespoły walczą o jak najwyższe miejsce w tabeli. Zapraszamy na zapowiedź najbliższego weekendu, który będzie nieco dłuższy (mecze również we wtorek i środę).

STATSCORE FUTSAL EKSTRAKLASA

Red Dragons podejmują u siebie zespół walczący o utrzymanie, MOKS Białystok. Białostoczanie wzmocnili się przed rundą rewanżuje, co zwiastuje ciekawy mecz. Bardzo trudne zadanie przed GI Malepszy. Leszczynianie jadą do Gliwic na mecz z bardzo silnym Piastem.

Red Dragons Pniewy – MOKS Białystok (sobota, godzina 16:00)
Piast Gliwice – GI Malepszy Futsal Leszno (sobota, godzina 18:00)

I LIGA (GRUPA PÓŁNOCNA)

Bardzo ciekawie zapowiada się sobotnie starcie w Mosinie, gdzie czwarty amRack CRB podejmuje drugi We-Met. W niedzielę z kolei mecz prawdy przed Grinbudem KS Gniezno. Gnieźnianie udają się do Podkowy Leśnej na mecz z ostatnim w tabeli zespołem Podkowy Teqball. Niezwykle trudne zadanie przed KS Futsal Piła. Zmierzą się bowiem u siebie z liderem i zespołem, który już zapewnił sobie awans z kompletem punktów na koncie, Widzewem Łódź.

amRack CRB Mrówka Mosina – We-Met Futsal Kamienica Królewska (sobota, godzina 15:45)
Podkowa Teqball Podkowa Leśna – Grinbud KS Gniezno (niedziela, godzina 15:00)
KS Futsal Piła – Widzew Łódź (niedziela, godzina 18:00)

MARO III WIELKOPOLSKA LIGA

Znamy już mistrza, ale na pozostałych miejscach wciąż trwa walka o jak najlepszy wynik. Pauzuje wicelider (Piast Poniec/Futsal Leszno 2), a to oznacza, że jest szansa dla Tarnovii na wskoczenie na drugie miejsce. Warunek konieczny - zwycięstwo nad ostatnim w tabeli Futsal Oborniki. Drużyna Wiary Lecha podejmuje coraz lepiej radzący sobie i walczący o podium zespół Petro-Lawa KS Futsal Rawicz. W ostatnim meczu, w środę Futsal Poznań podejmuje drugi zespół Red Dragons.

Drużyna Wiary Lecha Poznań – Petro-Lawa KS Futsal Rawicz (niedziela, godzina 13:00)
Futsal Oborniki – Tarnovia Tarnowo Podgórne (wtorek, godzina 21:00)
Futsal Poznań  – Red Dragons Pniewy 2 (środa, godzina 21:00)