fot. B. Barański, Red Dragons Pniewy

Odczarować złą serię

Dwa weekendy z rzędu punkty zgarniał tylko KS Futsal Piła. Jesteśmy przekonani, że po tej serii gier już nie będzie tak jednostronnie i kolejne drużyny dołączą do punktowania. Zapraszamy na zapowiedź weekendu. Gra Statscore Futsal Ekstraklasa i I Liga.

STATSCORE FUTSAL EKSTRAKLASA
Zarówno GI Malepszy Futsal Leszno jak i Red Dragons Pniewy po czterech meczach znajdują się w strefie spadkowej. Leszczynianie w niedzielę zmierzą się z ostatnią ekipą w tabeli, pozostającym bez punktów Górnikiem Polkowice. Z kolei Red Dragons przed własną publicznością zmierzy się z trudnym rywalem – FC Reiter Toruń.
Górnik Polkowice – GI Malepszy Futsal Leszno (niedziela, godzina 16:00)
Red Dragons Pniewy  – FC Reiter Toruń (niedziela, godzina 18:00)

I LIGA (GRUPA PÓŁNOCNA)
Wszystkie trzy spotkania z udziałem naszych drużyn zostaną rozegrane przed własną publicznością i w każdym jest duża szansa na punkty. Najpierw w sobotę dość niespodziewany wicelider z kompletem punktów, KS Futsal Piła podejmuje Futbalo Białystok. Rywale grali tylko jeden mecz. Zremisowali w 1. kolejce z FC10 Zgierz. W niedzielę o pierwsze punkty powalczy Grinbud KS Gniezno. Rywalem Futsal Szczecin, który w poprzedniej serii gier pokonał ekipę z Mosiny. Grinbud w dwóch pierwszych kolejkach mierzył się z silnymi rywalami będącymi aktualnie z kompletem punktów – tym bardziej teraz liczymy na wejście na ścieżkę zwycięstw. AmRack CRB Mrówka Mosina podejmuje u siebie beniaminka, Dynamik Toruń. Dynamik ostatnio przegrał u siebie z KS Futsal Piła. Liczymy na to, że z kolejną wielkopolską ekipą nie dopisze sobie żadnych punktów.
KS Futsal Piła  – Futbalo Białystok (sobota, godzina 19:00)
Grinbud KS Gniezno  – Futsal Szczecin (niedziela, godzina 12:00)
amRack CRB Mrówka Mosina  – Dynamik Toruń (niedziela, godzina 14:30)