Podział punktów w Lesznie

Za nami druga kolejka Statscore Futsal Ekstraklasy. W meczu derbowym pomiędzy GI Malepszy Futsal Leszno a Red Dragons Pniewy padł remis 3-3.

STATSCORE FUTSAL EKSTRAKLASA

Mnóstwo emocji dostarczył sobotni mecz pomiędzy piątą drużyną poprzedniego sezonu a zwycięzcą Pucharu Polski. Wynik spotkania otworzyli goście. Na listę strzelców w 13. minucie wpisał się Maksym Pautiak. Pniewianie mieli jeszcze swoją szansę z przedłużonego rzutu karnego, jednak Mateuszowi Kosteckiemu nie udało się pokonał Noela Chariera. W ostatniej minucie pierwszej części spotkania do remisu doprowadził Jakub Kąkol.

Po zmianie stron to leszczynianie zadali dwa ciosy. Najpierw krótki rzut karny wykorzystał Jakub Kąkol, by po chwili było 3-1 dla GI Malepszy po samobójczym trafieniu Adriana Skrzypka. Red Dragons w ostatnich pięciu minutach wycofali bramkarza. Przyniosło to efekt w postaci dwóch trafień. Najpierw na listę strzelców wpisał się Maksym Pautiak, a później Mykyta Storozuk.

Remis powoduje, że oba zespoły zdobyły po pierwszym punkcie w nowym sezonie.

GI Malepszy Futsal Leszno – Red Dragons Pniewy 3-3