fot. Sport z Pazurem, KS Gniezno

Przełamanie w Gnieźnie i Mosinie

Kolejny weekend, w którym grali przedstawiciele Statscore Futsal Ekstraklasy i I ligi za nami. W dalszym ciągu czekamy za pierwszym zwycięstwem dla GI Malepszy i Red Dragons. Komplet punktów w I lidze zgarnęły ekipy z Gniezna i Mosiny. Zapraszamy na zestawienie spotkań naszych drużyn na szczeblu centralnym.

STATSCORE FUTSAL EKSTRAKLASA
Czarna seria naszych drużyn wciąż trwa. Zarówno GI Malepszy Futsal Leszno jak i Red Dragons Pniewy nie wygrały swoich meczów. W Polkowicach leszczynianie mieli bardzo dobrą okazję do zaliczenia pierwszego zwycięstwa. I pierwsza połowa wygrana przez GI Malepszy 4-2 wcale nie wskazywała na to, że mecz ostatecznie może zakończyć się remisem. W Pniewach wyrównanie było jedynie w pierwszej odsłonie. Po zmianie stron FC Toruń wypunktował ekipę Red Dragons. Obie wielkopolskie ekipy wciąż znajdują się w strefie spadkowej.

Górnik Polkowice – GI Malepszy Futsal Leszno 4-4
Red Dragons Pniewy  – FC Reiter Toruń 2-5

I LIGA (GRUPA PÓŁNOCNA)
W pewnym momencie pilanie prowadzili nawet 4-1 we własnej hali i można było liczyć na to, że trzeci mecz z rzędu skończą z kompletem punktów. Niestety ostatecznie Futbalo Białysto wygrał 6-4. Pierwsze zwycięstwa w sezonie odnieśli Grinbud KS Gniezno i amRack CRB Mrówka Mosina. Ekipa z Gniezna wyraźnie pokonała u siebie Futsal Szczecin, podczas gdy mosinianie pokonali Dynamika Toruń. Oby tak dalej!

KS Futsal Piła  – Futbalo Białystok 4-6
Grinbud KS Gniezno  – Futsal Szczecin 7-2
amRack CRB Mrówka Mosina  – Dynamik Toruń 3-1