fot. Wielkopolski ZPN

Rozgrywki FOX TRAVEL II Wielkopolskiej Ligi Futsalu zawieszone

Z uwagi na wejście w życie nowych przepisów w czasie występowania epidemii zawieszone do dnia 17 stycznia 2021 roku zostają rozgrywki FOX TRAVEL II Wielkopolskiej Ligi Futsalu.

W związku z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2020 roku w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w czasie występowania epidemii – organizacja współzawodnictwa sportowego, zajęć i wydarzeń sportowych jest możliwa tylko i wyłącznie w przypadku sportu zawodowego lub zawodników będących członkami kadry narodowej lub reprezentacji olimpijskiej.

Tym samym Wielkopolski Związek Piłki Nożnej jest zobligowany do zawieszenia do odwołania rozgrywek FOX TRAVEL II Wielkopolskiej Ligi Futsalu, jako że zdecydowana większość zawodników biorących udział w rozgrywkach ma status amatora. Dalsze decyzje w przedmiocie kontynuacji rozgrywek i rozegrania zaległych spotkań zostaną podjęte w zależności od obostrzeń, jakie będą zgodne z przepisami powszechnie obowiązującymi po dniu 17 stycznia 2021 roku.