fot. futsal

Zgłoszenia do Maro III ligi futsalu mężczyzn

Komisja ds. futsalu i piłki plażowej Wielkopolskiego ZPN zaprasza kluby do zgłaszania chęci uczestnictwa w rozgrywkach Maro III Wielkopolskiej Ligi Futsalu Mężczyzn.

Zmagania na parkietach cieszą się coraz większą popularnością. Zespołów zainteresowanych rywalizacją przybywa, co sprawia, że każdy kolejny sezon jest rekordowy pod względem liczby uczestników, czy to jeśli chodzi o regularne zmagania ligowe, czy też Puchar Polski. Nie inaczej zapewne będzie tym razem. Mając na uwadze funkcjonowanie szczebla makroregionalnego, rozgrywki wojewódzkie będą prowadzone w ramach III ligi.

Zgłoszenia do rozgrywek Maro III Ligi należy przesyłać w postaci specjalnie przygotowanego formularza - dostępnego poniżej - na adres mailowy futsal@wielkopolskizpn.pl. Termin nadsyłania aplikacji upływa 25 września.

Po zarejestrowaniu zgłoszenia klub otrzyma dane dostępowe do platformy licencyjnej, gdzie należy wykonać drugi niezbędny do uczestnictwa w lidze krok - złożyć wniosek o licencję klubową. Niezbędne w tym celu będzie przedłożenie dwóch dokumentów:

  • wyciągu z KRS bądź ewidencji starosty;
  • umowy potwierdzającej możliwość korzystania z obiektu na potrzeby mecżów w roli gospodarza w sezonie 2022/23.

Inauguracja III Wielkopolskiej Ligi Futsalu planowana jest na listopada. Ewentualne pytania kierować można do przewodniczącego Komisji ds. futsalu i piłki plażowej, Pawła Mrozkowiaka - tel. 665 771 020.

ZGŁOSZENIE DO ROZGRYWEK III WIELKOPOLSKIEJ LIGI FUTSALU W SEZONIE 2022/23