fot. futsal

Zgłoszenia do Pucharu Polski w futsalu

Wielkopolski ZPN zaprasza wszystkie kluby do podjęcia rywalizacji na parkietach i udziału w Pucharze Polski w futsalu kobiet i mężczyzn.

W rozgrywkach pucharowych udział wziąć mogą zarówno drużyny występujące na co dzień w ligach, czy to halowych czy na pełnowymiarowych boiskach, jak również zespoły nieuczestniczące w rywalizacji pod egidą Wielkopolskiego ZPN - tu na myśli mamy przede wszystkim ekipy z lig amatorskich, które niejednokrotnie i z bardzo dobrym skutkiem zgłaszały się do walki o puchar.

Kobiece zmagania o trofeum na szczeblu wojewódzkim odbędą się w formule jednego turnieju w sobotę, 13 listopada na poznańskim Morasku. Termin został dobrany tak, by udział wziąć mogły chętne zespoły z piłki 11-osobowej, które do tego czasu skończą już rundę jesienną. Zgłoszenia zawierające nazwę drużyny oraz dane osoby kontaktowej kierować należy mailowo na adres futsal.kobiety@wielkopolskizpn.pl. Szczegółowych informacji w sprawie rozgrywek udziela Wojciech Weiss - 603 777 442.

U mężczyzn zmagania będą podzielone na fazę eliminacyjną i część finałową. System rozgrywek będzie uzależniony od liczby zgłoszonych drużyn - warto w tym miejscu przypomnieć, że w poprzednich latach liczba uczestników oscylowała koło 20 zespołów. Rywalizację w turniejach eliminacyjnych zaplanowano na 11 listopada. Zgłoszenia przyjmowane są mailowo na futsal@wielkopolskizpn.pl, podobnie jak u pań konieczne jest zawarcie w wiadomości nazwy drużyny oraz danych osoby wyznaczonej do kontaktu. Dodatkowe informacje uzyskać można poprzez kontakt telefoniczny z Przewodniczącym Komisji Futsalu i Piłki Plażowej, Pawłem Mrozkowiakiem - 665 771 020.

Zarówno u pań jak i panów nie ma konieczności rejestrowania zawodników do rozgrywek w systemie Extranet. Koszt uczestnictwa w Pucharze Polski wynosi 150 złotych, termin nadsyłania zgłoszeń upływa 22 października.