fot. Puchar Polski w Futsalu, 2021

Zgłoszenia do Pucharu Polski w futsalu

Wielkopolski ZPN zaprasza wszystkie kluby do podjęcia rywalizacji na parkietach i udziału w rozgrywkach Pucharu Polski w futsalu kobiet i mężczyzn.

W zmaganiach udział wziąć mogą zarówno drużyny występujące na co dzień w ligach, czy to halowych czy na pełnowymiarowych boiskach, jak również zespoły nieuczestniczące w rywalizacji pod egidą Wielkopolskiego ZPN - tu na myśli mamy przede wszystkim ekipy z lig amatorskich, które niejednokrotnie i z bardzo dobrym skutkiem zgłaszały się do walki o puchar.

Kobiece zmagania o trofeum na szczeblu wojewódzkim odbędą się w formule turniejowej w sobotę, 19 listopada na poznańskim Morasku. Termin został dobrany tak, by udział wziąć mogły wszystkie chętne zespoły z piłki 11-osobowej, które do tego czasu skończą już rundę jesienną. Szczegółowych informacji w sprawie rozgrywek udziela Wojciech Weiss - 603 777 442.

U mężczyzn zmagania będą podzielone na fazę eliminacyjną i część finałową. Szczegółowy system rozgrywek będzie uzależniony od liczby zgłoszonych drużyn. Warto w tym miejscu przypomnieć, że w poprzednich latach w pucharze uczestniczyło około 20 drużyn. Rywalizację w turniejach eliminacyjnych zaplanowano na 11 listopada. Dodatkowe informacje uzyskać można poprzez kontakt telefoniczny z zastępcą przewodniczącego Komisji Futsalu i Piłki Plażowej, Rafałem Gnybkiem - 608 186 767.

Zarówno u pań jak i panów nie ma konieczności rejestrowania zawodników do rozgrywek w systemie Extranet. Koszt uczestnictwa w Pucharze Polski wynosi 150 złotych, termin nadsyłania zgłoszeń upływa 4 listopada. Aplikacje można składać za pomocą poniższych formularzy.

-> PUCHAR POLSKI KOBIET  

 

-> PUCHAR POLSKI MĘŻCZYZN