fot. Finał Pucharu Polski w futsalu, 2019 r.

Zgłoszenia do Pucharu Polski w futsalu

​Wielkopolski ZPN zaprasza wszystkie zespoły do uczestnictwa w rozgrywkach Pucharu Polski w futsalu. Turniej eliminacyjny na szczeblu województwa odbędzie się w weekend 30 listopada / 1 grudnia.

Do rywalizacji przystąpić mogą zarówno drużyny zrzeszone jak i zespoły amatorskie. Zwycięzca zostanie wyłoniony w czasie jednodniowego turnieju, którego format uzależniony jest od liczby zgłoszonych klubów. W przypadku większej liczby uczestników, Komisja ds. futsalu i piłki plażowej Wielkopolskiego ZPN dokona terytorialnego podziału na grupy i wybierze większą liczbę gospodarzy turniejów eliminacyjnych. Możliwe jest wówczas też rozegranie odrębnie spotkań półfinałowych. Zdobywca Pucharu Polski w województwie uzyska prawo gry na szczeblu centralnym, gdzie wystąpi w 1/32 finału.

Koszt uczestnictwa w rozgrywkach wynosi 150 złotych. Zgłoszenia należy wysyłać mailowo na adres futsal@wielkopolskizpn.pl. Jedyne dane, jakie trzeba podać to nazwa zespołu i kontakt do przedstawiciela drużyny. Do rozgrywek pucharowych nie ma konieczności rejestrowania graczy w systemie Extranet.

Termin zgłoszeń upływa 22 listopada. Na ich podstawie nastąpi niezwłocznie określenie formatu i miejsca rozgrywek. Szczegółowe informacje uzyskać można u przedstawiciela komisji ds. futsalu i piłki plażowej, Rafała Gnybka, pod numerem 608 186 767.