Strefa kaliska

GRUPA MISTRZOWSKA
Miejsce
Drużyna
Mecze
Wygrane
Remisy
Porażki
Bramki
Punkty
Msc.
Drużyna
M.
W.
R.
P.
B.
P-ty.
1
KKS 1925 Kalisz
5
3
1
1
5
10
2
UKS AP Reissa Kępno
5
3
1
1
3
10
3
KS Prosna Chocz Kwileń
5
2
2
1
2
8
4
KP Słupia
5
2
0
3
-2
6
5
KKS 1925 II Kalisz
5
1
2
2
-4
5
6
AP Ostrzeszów
5
0
2
3
-4
2

Dwa najlepsze zespoły awansują do finału wojewódzkiego Halowego Pucharu Prezesa

Strefa konińska

GRUPA MISTRZOWSKA
Miejsce
Drużyna
Mecze
Wygrane
Remisy
Porażki
Bramki
Punkty
Msc.
Drużyna
M.
W.
R.
P.
B.
P-ty.
1
SMS APR Ślesin
5
4
1
0
15
13
2
SKP MOS Słupca I
5
3
0
2
-2
9
3
Szkółka Piłkarska Waldemara Przysiudy
5
2
2
1
1
8
4
Górnik Konin
5
2
1
2
1
7
5
Orion Skulsk
5
1
1
3
-8
4
6
SKP MOS Słupca II
5
1
0
4
-7
3

Dwa najlepsze zespoły awansują do finału wojewódzkiego Halowego Pucharu Prezesa

Strefa leszczyńska

GRUPA MISTRZOWSKA
Miejsce
Drużyna
Mecze
Wygrane
Remisy
Porażki
Bramki
Punkty
Msc.
Drużyna
M.
W.
R.
P.
B.
P-ty.
1
Młoda GKSA Krzemieniewo
5
3
2
0
3
11
2
AP Reissa Gostyń
5
3
1
1
4
10
3
KP Polonia 1912 Leszno
5
3
0
2
5
9
4
KP Obr 1912 Kościan
5
2
1
2
-2
7
5
UKS LPFA Rawicz
5
2
0
3
-3
6
6
PKS Racot
5
0
0
5
-7
0

Dwa najlepsze zespoły awansują do finału wojewódzkiego Halowego Pucharu Prezesa

Strefa pilska

GRUPA MISTRZOWSKA
Miejsce
Drużyna
Mecze
Wygrane
Remisy
Porażki
Bramki
Punkty
Msc.
Drużyna
M.
W.
R.
P.
B.
P-ty.
1
KP Piła
5
4
0
1
16
12
2
Sparta Złotów (2011)
5
3
0
2
4
9
3
Noteć Czarnków
5
3
0
2
1
9
4
Krajna Wyrzysk
5
3
0
2
-1
9
5
UKS Soccer Stars Piła
5
2
0
3
-3
6
6
Sparta Złotów
5
0
0
5
-17
0

Dwa najlepsze zespoły awansują do finału wojewódzkiego Halowego Pucharu Prezesa

STREFA POZNAŃSKA

GRUPA MISTRZOWSKA
Miejsce
Drużyna
Mecze
Wygrane
Remisy
Porażki
Bramki
Punkty
Msc.
Drużyna
M.
W.
R.
P.
B.
P-ty.
1
Warta Poznań
5
4
1
0
11
13
2
AP Reissa Poznań
5
4
1
0
8
13
3
KKS Lech Poznań
5
2
1
2
1
7
4
Six Akademia Futbolu Nowy Tomyśl
5
2
1
2
0
7
5
MKS Mieszko Gniezno
5
1
0
4
-7
3
6
Wełnianka Kiszkowo
5
0
0
5
-13
0

Dwa najlepsze zespoły awansują do finału wojewódzkiego Halowego Pucharu Prezesa