STREFA KALISKA

GRUPA 1
Miejsce
Drużyna
Mecze
Wygrane
Remisy
Porażki
Bramki
Punkty
Msc.
Drużyna
M.
W.
R.
P.
B.
P-ty.
1
UKS AP REISSA KALISZ
10
8
2
0
+22
26
2
AP OSTRZESZÓW
10
7
1
2
+9
22
3
UKS AKADEMIA TALENTÓW KROTOSZYN
10
4
3
3
-1
15
4
CKS ZBIERSK
10
2
2
6
-10
8
5
UKS FA OSTRÓW WIELKOPOLSKI
10
1
3
6
-2
6
6
DRAGON DZIERZBIN
10
1
3
6
-18
6

Trzy najlepsze zespoły awansowały do grupy mistrzowskiej eliminacji strefowych

STREFA KALISKA

GRUPA 2
Miejsce
Drużyna
Mecze
Wygrane
Remisy
Porażki
Bramki
Punkty
Msc.
Drużyna
M.
W.
R.
P.
B.
P-ty.
1
AS AMBER KALISZ
10
8
2
0
+13
26
2
UKS AP REISSA KĘPNO 2010
10
7
1
2
+14
22
3
ŁUŻYCZANKA KUŹNICA GRABOWSKA
10
6
0
4
+5
18
4
KS OPATÓWEK
10
4
2
4
-
14
5
KS PROSNA KALISZ
10
1
1
8
-18
4
6
ZEFKA KOBYLA GÓRA
10
0
2
8
-14
2

Trzy najlepsze zespoły awansowały do grupy mistrzowskiej eliminacji strefowych

STREFA KONIŃSKA

GRUPA 1
Miejsce
Drużyna
Mecze
Wygrane
Remisy
Porażki
Bramki
Punkty
Msc.
Drużyna
M.
W.
R.
P.
B.
P-ty.
1
SMS AP REISSA ŚLESIN
10
9
1
0
+38
28
2
DAF DĄBIE
10
6
2
2
+11
20
3
MKS OLE POLONIA GOLINA
10
5
3
2
+11
18
4
BŁĘKITNI PSARY POLSKIE
10
4
2
4
-2
14
5
GKS WILKI WILCZYN
10
2
0
8
-17
6
6
LKS ZJEDNOCZENI RYCHWAŁ
10
0
0
10
-41
0

Trzy najlepsze zespoły awansowały do grupy mistrzowskiej eliminacji strefowych

STREFA KONIŃSKA

GRUPA 2 (otwarta)
Miejsce
Drużyna
Mecze
Wygrane
Remisy
Porażki
Bramki
Punkty
Msc.
Drużyna
M.
W.
R.
P.
B.
P-ty.
1
AP REISSA POZNAŃ
10
9
1
0
+36
28
2
SMS AP REISSA ŚLESIN II
10
6
0
4
+12
18
3
POLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKA
10
5
1
4
+2
16
4
KS 1920 MOSINA
10
4
3
3
+4
15
5
TULISIA TULISZKÓW
10
3
1
4
-12
10
6
LKS BABORÓWKO
10
0
0
10
-42
0

Trzy najlepsze zespoły awansowały do grupy mistrzowskiej eliminacji strefowych

STREFA LESZCZYŃSKA

GRUPA 1
Miejsce
Drużyna
Mecze
Wygrane
Remisy
Porażki
Bramki
Punkty
Msc.
Drużyna
M.
W.
R.
P.
B.
P-ty.
1
KP POLONIA 1912 LESZNO
10
8
2
0
+22
26
2
UKS AP REISSA GOSTYŃ
10
7
0
3
+13
21
3
OBRA 1912 KOŚCIAN
10
5
4
1
+13
19
4
UKS AP CZEMPIŃ
10
4
2
4
+5
14
5
PKS PIAST PONIEC
10
2
0
8
-23
6
6
HELIOS BUCZ
10
0
0
0
-30
0

Trzy najlepsze zespoły awansowały do grupy mistrzowskiej eliminacji strefowych

STREFA LESZCZYŃSKA

GRUPA 2
Miejsce
Drużyna
Mecze
Wygrane
Remisy
Porażki
Bramki
Punkty
Msc.
Drużyna
M.
W.
R.
P.
B.
P-ty.
1
PKS JUNA
10
9
1
0
+32
28
2
POLONIA LESZNO 2010
10
7
2
1
+9
23
3
LPFA RAWICZ
10
4
3
3
+2
15
4
PROMIEŃ KRZYWIŃ
10
2
2
6
-3
8
5
RYDZYNIAK RYDZYNA
10
2
2
6
-21
8
6
TĘCZA OSA OSIECZNA
10
0
2
8
-19
2

Trzy najlepsze zespoły awansowały do grupy mistrzowskiej eliminacji strefowych

STREFA PILSKA

GRUPA 1
Miejsce
Drużyna
Mecze
Wygrane
Remisy
Porażki
Bramki
Punkty
Msc.
Drużyna
M.
W.
R.
P.
B.
P-ty.
1
NIELBA WĄGROWIEC
10
6
4
0
+14
22
2
LPFA SKOKI
10
6
3
1
+8
21
3
KRAJNA WYRZYSK
10
4
3
3
+10
15
4
GOOL WĄGROWIEC
10
3
0
7
-12
9
5
LPFA TRZCIANKA
10
2
3
5
-13
9
6
LEŚNIK MARGONIN
10
2
1
7
-7
7

Trzy najlepsze zespoły awansowały do grupy mistrzowskiej eliminacji strefowych

STREFA PILSKA

GRUPA 2
Miejsce
Drużyna
Mecze
Wygrane
Remisy
Porażki
Bramki
Punkty
Msc.
Drużyna
M.
W.
R.
P.
B.
P-ty.
1
SPARTA ZŁOTÓW
10
7
3
0
+19
24
2
POLONIA CHODZIEŻ
10
7
1
2
+10
22
3
SOCCER STARS PIŁA
10
3
4
3
-1
13
4
POLONIA JASTROWIE
10
3
3
4
-6
12
5
KŁOS BUDZYŃ
10
2
3
5
-4
9
6
FORTUNA WIELEŃ
10
1
0
9
-18
3

Trzy najlepsze zespoły awansowały do grupy mistrzowskiej eliminacji strefowych

STREFA POZNAŃSKA

GRUPA 1
Miejsce
Drużyna
Mecze
Wygrane
Remisy
Porażki
Bramki
Punkty
Msc.
Drużyna
M.
W.
R.
P.
B.
P-ty.
1
MIESZKO GNIEZNO
10
7
3
0
+11
24
2
KS POLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKA
10
4
3
3
+5
15
3
KS KOZIOŁEK POZNAŃ
10
3
2
5
-6
11
4
KSS KOTWICA KÓRNIK
10
2
5
3
+1
11
5
AP BŁĘKITNI OWIŃSKA
10
2
3
5
-5
9
6
WIELKOPOLSKA KOMORNIKI
10
2
3
5
-6
9

Trzy najlepsze zespoły awansowały do grupy mistrzowskiej eliminacji strefowych

STREFA POZNAŃSKA

GRUPA 2
Miejsce
Drużyna
Mecze
Wygrane
Remisy
Porażki
Bramki
Punkty
Msc.
Drużyna
M.
W.
R.
P.
B.
P-ty.
1
AKF POZNAŃ
10
6
2
2
+7
20
2
AP OBORNIKI
10
6
0
4
+10
18
3
PIAST KOBYLNICA
10
5
3
2
+7
18
4
AP GKS DOPIEWO
10
5
1
4
+5
16
5
UKS ORLIK POZNAŃ
10
4
0
6
-1
12
6
WEŁNIANKA KISZKOWO
10
1
0
9
-28
3

Trzy najlepsze zespoły awansowały do grupy mistrzowskiej eliminacji strefowych