fot. Kadra U-13 - październik 2020 r.

Kadra U-13 - powołania na ostatni mecz eliminacyjny

Kadry Wielkopolski chłopców w środę w Kaliszu Pomorskim rozegrają ostatnie w tym roku mecze o punkty w rozgrywkach makroregionalnych. Rywalami naszych zawodników będą rówieśnicy z Zachodniopomorskim ZPN.

Choć są to ostatnie spotkania, de facto odbywają się w ramach 1. kolejki. W pierwotnym terminie mecze zostały bowiem odwołane ze względów sanitarno-epidemiologicznych. Nasze reprezentacja o tym fakcie dowiedziały się już będąc na zgrupowaniu w Wałczu wobec czego ówczesny obóz został przemianowany na konsultację szkoleniową i zorganizowano dodatkowe jednostki treningowe.

Teraz wszystko wskazuje na to, że mecze zostaną rozegrane zgodnie z planem. Kadra rocznika 2008 przystąpi do nich z kompletem punktów po pokonaniu 4:1 Dolnośląskiego ZPN i 2:0 Lubuskiego ZPN. Na najbliższe zgrupowanie tradycyjnie uda się 18 zawodników.

POWOŁANIA NA MECZE Z ZACHODNIOPOMORSKIM ZPN - Kadra U-13 (r. 2008)

Jakub Falkiewicz, Oskar Fąferek, Tymoteusz Gmur, Mateusz Górczyński, Dawid Jazdończyk, Mikołaj Kucz, Patryk Modrak, Mariusz Nowak, Wojciech Szymczak, Szymon Śliwiński, Mateusz Węzik, Emanuel Wiśniowski, Tobiasz Woźniak (wszyscy Lech Poznań), Sean Bartkowiak, Jakub Grześkowiak (obaj AP Reissa Poznań), Olaf Bleja (Warta Poznań), Natan Czajkowski (Olimpia Koło), Jakub Duda (Błękitni Wronki).

Lista rezerwowa: Aleks Kubiak (AP Reissa Poznań), Wiktor Obremski (Lech Poznań), Milan Wojtaszek (Warta Poznań).