fot. Kadra r. 2008 - czerwiec 2021 r.

Kadra U-14 przed szansą rewanżu za finał MP

Reprezentacja do lat 14 zmierzy się 13 października w Gostyniu z Dolnośląskim ZPN-em w ramach eliminacji Pucharu im. Kazimierza Deyny. Dla podopiecznych Arkadiusza Adacha będzie to szansa na rewanż za niedawny finał Mistrzostw Polski.

W poprzednim sezonie obie kadry grając w Pucharze im. Kazimierza Górskiego dotarli do finału. Decydujący mecz w Plewiskach był bliski szczęśliwego dla naszych zawodników zakończenia, ale ostatecznie doszło do rzutów karnych, które lepiej wykonywali przeciwnicy i to oni cieszyli się z tytułu najlepszej reprezentacji wojewódzkiej w kraju. Teraz, w kolejnym sezonie, już na pełnowymiarowym boisku, nadchodzi okazja do rewanżu.

Dla Wielkopolan spotkanie to będzie podwójnie ważne, bo oprócz szansy rewanżu, wicemistrzowie kraju staną przed możliwością zdobycia pierwszych punktów w obecnym sezonie. W inauguracyjnym meczu ulegli bowiem Zachodniopomorskiemu ZPN i w przypadku kolejnej porażki mogą znaleźć się w bardzo trudnej sytuacji.

Sztab szkoleniowy dowodzony przez trenera Arkadiusza Adacha na mecz z Dolnym Śląskiem powołał 18 zawodników, dokonując zarazem dwóch zmian względem poprzedniego spotkania.

Kadra chłopców r. 2008 - powołania październik 2021 r.