Mistrzowie Polski nagrodzeni przy Bułgarskiej

​Mecz Lecha Poznań z Miedzią Legnica był okazją do uhonorowania kadry Wielkopolski U-14 chłopców, która latem zdobył Mistrzostwo Polski wygrywając rozgrywki o Puchar im. Kazimierza Górskiego. Młodzi zawodnicy otrzymali pamiątkowe upominki w przerwie spotkania na płycie Stadionu Miejskiego.


Zespół prowadzony przez sztab szkoleniowy pod dowództwem Błażeja Czyżewskiego spisał się w minionym sezonie znakomicie. Z 10 spotkań wygrał dziewięć, jedno zaś zremisował. Drużyna sięgnęła po złoto mimo że w turnieju finałowym w każdym kolejnym meczu musiała radzić sobie z osłabieniami spowodowanymi kontuzjami oraz kartkami. 

Niespełna trzy miesiące złoci medaliści zostali dodatkowo nagrodzeni za sukces przez Wielkopolski ZPN. Kadra rocznika 2004 pojawiła się na murawie Stadionu Miejskiego w przerwie meczu Lecha z Miedzią i przy aplauzie ponad 20 tysięcy kibiców otrzymała pamiątkowe zdjęcia oraz vouchery na sprzęt sportowy z rąk Prezesa Związku, Pawła Wojtali oraz Trenera - Koordynatora, Marcina Drajera. Niestety, kolejnych sukcesów reprezentacja już nie osiągnie, bowiem wskutek zmian w rozgrywkach kadr wojewódzkich, poprzedni sezon był jedynym, w którym zmagania toczyli zawodnicy z rocznika 2004.