fot. Reprezentacja r. 2009 - listopad 2019

Powołania do kadry r.2009 na turniej w Świnoujściu

Kadra selekcyjna rocznika 2009 w dniach 14-16 marca będzie miała okazję zmierzyć się z rówieśnikami z innych województw. Podopieczni Błażeja Czyżewskiego wystąpią w Świnoujściu w Turnieju o Puchar Prezesa ZZPN.

Rocznikowi dwunastolatkowie wchodzą w ostatni etap przygotowań do podjęcia rywalizacji w turniejach makroregionalnych, które są eliminacjami Mistrzostw Polski. Do walki o punkty zawodnicy ci wkroczą jesienią. Tym samym rywalizacja w Świnoujściu będzie bardzo cennym przygotowaniem do wyzwań, jakie pojawią się już za kilka miesięcy. Na trzydniowy turniej trener Błażej Czyżewski powołał 18 zawodników z pięciu klubów.

KADRA SELEKCYJNA R. 2009 NA TURNIEJ O PUCHAR PREZESA ZZPN

Piotr Bartczak, Nikodem Borecki, Hubert Janyszka, Szymon Małecki, Marcel Mischke, Igor Owczarek, Kacper Poor, Szymon Raczyński, Alex Ranecki, Kacper Wachowski, Bartosz Wronka (wszyscy Lech Poznań), Bartosz Bereda, Bartosz Szemis (obaj Akademia Reissa Poznań), Maksymilian Mania, Alex Popielski (obaj Warta Poznań), Patryk Schulz, Patryk Szuba (obaj Canarinhos Skórzewo), Maciej Księżak (AP Ostrzeszów).