Przegląd zaplecza kadr na zakończenie jesieni

Kadry chłopców zakończyły już jesienne rozgrywki wojewódzkie o punkty. Nie oznacza to jednak końca pracy reprezentacji w tym roku. W dniach 17-19 listopada w Łężeczkach odbędzie się konsultacja selekcyjna roczników 2003 i 2004. Selekcjonerzy sprawdzą w jej trakcie zawodników, którzy ostatnio nie łapali się do meczowych osiemnastek w meczach mistrzowskich.


​Trenerzy Bartosz Majchrzak i Błażej Czyżewski wraz ze swoimi sztabami wezmą pod lupę po 22 zawodników. Tylko nieliczni z nich mieli ostatnio okazję, by pokazać się trenerom reprezentacji. Teraz otrzymają na to trzy dni. Na zgrupowanie w Łężeczkach powołani zostali przedstawiciele aż 16 klubów. Dobra postawa może być przepustką do pozostania na dłużej w kadrach, które wiosną będą walczyć o awans do turnieju finałowego Mistrzostw Polski.

Zawodnicy powołani na kosultację selekcyjną

​U-15

U-14
Emil Jędraszak (AP Reissa Jarocin), Aleksander Marcińczak (Błękitni Wronki), Tadeusz Pająkowski (TPS Winogrady Poznań), Maksymilian Pogonowski (Kotwica Kórnik), Robert Rubach (Polonia Środa Wlkp.), Szymon Klauza (Kania Gostyń).