fot. Kadra U-13 - październik 2020 r.

U-13 chłopców - powołania na wiosenną inaugurację

Trener Arkadiusz Adach powołał 18 zawodników, którzy będą reprezentować Wielkopolskę w spotkaniu z Zachodniopomorskim ZPN. Mecz zaplanowano na 5 maja w Szamotułach.

Sytuacja epidemiczna spowodowała, że kadry wojewódzkie dopiero w maju rozpoczną walkę o udział w turnieju finałowym Mistrzostw Polski. Zawodnicy z rocznika 2008 są bliscy realizacji tego celu, po wywalczeniu jesienią kompletu punktów, teraz potrzebują jednego zwycięstwa do zagwarantowania sobie jednej z dwóch czołowych pozycji. Z awansu mogą się zatem cieszyć już po najbliższym meczu.

W starciu z Zachodniopomorskim ZPN w kadrze Wielkopolski będą mieli okazję zagrać zawodnicy z czterech klubów. Spotkanie odbędzie się 5 maja w Szamotułach.

POWOŁANIA DO KADRY U-13 CHŁOPCÓW NA MECZ MISTRZOWSKI

Tymoteusz Gmur, Tomasz Górczyński, Dawid Jazdończyk, Mikołaj Kucz, Patryk Modrak, Mariusz Nowak, Wiktor Obremski, Kacper Spychaj, Eryk Śledziński, Szymon Śliwiński, Mateusz Węzik, Emanuel Wiśniowski (wszyscy Lech Poznań), Olaf Bleja, Jędrzej Hanuszczak, Rafał Tomczak (wszyscy Warta Poznań), Jakub Grześkowiak, Bartosz Ogórkiewicz (obaj AP Reissa Poznań), Natan Czajkowski (Olimpia Koło)