Wyniki kadr wojewódzkich U-13, U-14 i U-16

​Mecze chłopców:

W środę 26.09.2018r. rozpoczęły się eliminacje do Turniejów o Puchar Kazimierza Deyny (roczniki 2005) oraz o Puchar Kazimierza Górskiego (rocznik 2006).

W tym sezonie Wielkopolanie rywalizują z reprezentantami województw: Dolnośląskiego, Lubuskiego oraz Zachodniopomorskiego.

W pierwszej kolejce oba roczniki z Wielkopolski zmierzyły się z Zachodniopomorskim ZPN.  Niestety miniona środa przyniosła sukces wyłącznie w walce o Puchar Kazimierza Górskiego. Reprezentacja Wielkopolski U-13 pokonała przeciwników 2:1 dzięki czemu zajmują 2 miejsce w tabeli. Gorszy występ zaliczyli ich starsi koledzy, którzy ulegli rywalom aż 3:0.

Mecze dziewcząt:

We wtorek 25 września odbyły się rozgrywki Mistrzostw Polski kadr U-16 oraz U-14. Obie kadry zmierzyły się z rywalkami z województwa lubuskiego. Faworytkami były zawodniczki z Wielkopolski, które są medalistkami z zeszłego sezonu.

Pierwsze na murawie pojawiły się zawodniczki kadry U-16. W porównaniu do zeszłego sezonu zespół został mocno zmieniony, co mogło być przyczyną zaskakującej porażki 0:1.

Dużo lepsze wrażenie pozostawiły po sobie piłkarki kadry U-14 rozbijając swoje rywalki aż 5:0. Z przebiegu spotkania można wnioskować, że był to najniższy wymiar kary.