Darmowe bilety dla grup na Polska - Litwa!

​Wielkopolski Związek Piłki Nożnej informuje, że z okazji Dnia Dziecka otrzymał od PZPN do rozdysponowania 200 darmowych biletów dla grup dziecięcych na mecz Polska - Litwa 12 czerwca o godzinie 18:00 w Warszawie. 


Bezpłatne wejściówki II kategorii można otrzymać wypełniając specjalnie przygotowaną listę dostępną poniżej. Musi być ona kompletna, tj. zawierać dane wszystkich zgłaszanych osób. Na każdą dziesiątkę dzieci przypada bilet dla jednego opiekuna. Maksymalna liczba biletów, o jaką może ubiegać się klub to 25 sztuk. Wypełniony dokument potwierdzający chęć otrzymania wejściówek należy wysłać na adres bilety@wielkopolskizpn.pl do poniedziałku, 21 maja do godziny 12:00.

O rozpatrzeniu maili decydować będzie kolejność ich nadesłania. Zgłoszenia, które nie będą spełniać wyżej opisanych wymogów bądź wprowadzone w nich będą błędne dane, zostaną automatycznie odrzucone w całości.​ O przyznaniu biletów zgłaszający zostaną poinformowani w odpowiedzi zwrotnej. Odbiór biletów będzie możliwy w biurze Związku w Poznaniu w terminie ustalonym później.

LISTA ZGŁOSZENIOWA (POBIERZ)

EDIT: Pula biletów została już wyczerpana, prosimy o nie przesyłanie kolejnych zgłoszeń.