Bilety dla klubów na mecz reprezentacji U-21 w Grodzisku Wielkopolskim

26 marca odbędzie się kolejny mecz reprezentacji Polski w Wielkopolsce. Tym razem kibice będą mogli oklaskiwać przygotowującą się do udziału w Mistrzostwach Europy reprezentację U-21, która w Grodzisku Wielkopolskim podejmie Serbię. Wielkopolski ZPN zaprasza kluby do składania zamówień na bezpłatne bilety na to spotkanie.


​"Młodzieżówka" w listopadzie ​pokonała w dwumeczu barażowym Portugalię i w znakomitym stylu awansowała do turnieju Mistrzostw Europy, który w czerwcu zostanie rozegrany we Włoszech. Podopieczni Czesława Michniewicza zmierzą się wówczas w ramach rozgrywek grupy A z gospodarzami, Hiszpanią oraz Belgią. Marcowe mecze kontrolne będą pierwszym etapem bezpośrednich przygotowań do czempionatu. Najpierw 21 marca Polacy zmierzą się na wyjeździe z Anglią, z kolei 26 marca podejmą w Grodzisku Wielkopolskim Serbię.

Wielkopolski ZPN dysponuje pulą bezpłatnych biletów dla klubów na to spotkanie. Zainteresowani proszeni są o przesłanie zgłoszenia mailowego ze skrzynki klubowej w domenie @wielkopolskizpn.pl. Wiadomość należy wysłać na adres bilety@wielkopolskizpn.pl podając obok nazwę klubu dane osoby odpowiedzialnej za dystrybucję po stronie klubu i zamawianą liczbę wejściówek (nie więcej jednak niż 30 sztuk). Liczba biletów jest ograniczona, a o ich przyznaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Aplikacje przyjmowane są do końca lutego.