Jesienne wyniki zatwierdzone

Wydział Gier i Ewidencji Wielkopolskiego ZPN zatwierdził wyniki rozgrywek rundy jesiennej. Tym samym opublikowane tabele stały się oficjalnymi rezultatami zmagań.


​​Weryfikacji poddane zostały wszystkie rozgrywki prowadzone przez biuro związkowe, a więc rywalizacja w ligach wojewódzkich oraz strefie poznańskiej zarówno w kategorii seniorów kobiet i mężczyzn jak również w zmaganiach klas młodzieżowych. Walkowery orzeczono w blisko 130 przypadkach, przy czym zdecydowana większość dotyczyła przypadków rezygnacji z gry poprzez nie stawienie się na zawody mistrzowskie. Odnotowano zaledwie kilka przypadków zmiany rezultatu osiągniętych na boisku, co oznacza znaczącą redukcję weryfikacji z powodów regulaminowych.

​Zatwierdzenie wyników sprawia, że tabele opublikowane na stronie Związku są oficjalnymi i ostatecznymi wynikami jesiennymi. Na trawiaste boiska zawodnicy powrócą wiosną. Pierwsze mecze zaplanowano na 10 marca w Pucharze Polski, zmagania ligowe wznowione zostaną tydzień później (IV liga).