fot. Wielkopolski ZPN

Komunikat o zbyciu sekcji mężczyzn Polonii Poznań

W związku z uchwałą Walnego Zgromadzenia Członków Stowarzyszenia TS Polonia Poznań, Wielkopolski ZPN publikuje komunikat o planowanych zmianach własnościowych dotyczących sekcji mężczyzn klubu.

Na podstawie § 18 ust. 4 lit. b) Uchwały nr XII/194 z dnia 11 grudnia 2015 r. Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej o członkostwie, w związku z planowanym zbyciem przez

Stowarzyszenie Towarzystwo Sportowe Polonia Poznań z siedzibą w Poznaniu, wpisane do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem: 0000232714 (dalej: Stowarzyszenie)

na rzecz

Klubu Sportowego Polonia Poznań z siedzibą w Poznaniu,

sekcji piłki nożnej mężczyzn Stowarzyszenia wraz ze zorganizowanym zespołem składników niematerialnych i materialnych niezbędnych i przeznaczonych do uczestnictwa w rozgrywkach piłki nożnej mężczyzn, wzywa się niniejszym wierzycieli do zgłaszania do Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej (ul. Warmińska 1, 60-622 Poznań) wszelkich roszczeń wobec sekcji piłki nożnej mężczyzn Stowarzyszenia w terminie 30 dni od dnia opublikowania niniejszego ogłoszenia, tj. od dnia 28.06.2019 r.