Konferencja szkoleniowa w Koninie

Wielkopolski ZPN oraz Koniński OZPN we współpracy z Klubem Uczelnianym AZS oraz Wydziałem Kultury Fizycznej i Ochrony Zdrowia PWSZ w Koninie zapraszają na konferencję szkoleniową dla trenerów, studentów i nauczycieli wychowania fizycznego.


Konferencja odbędzie się 26 listopada (niedziela) w budynku PWSZ w Koninie przy ul. Popiełuszki 4. Zapisy dla trenerów i instruktorów są przyjmowane wyłącznie poprzez platformę PZPN24. Liczba miejsc jest ograniczona, a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń, dlatego też warto spieszyć się zapisem. Koszt uczestnictwa w konferencji wynosi 70 zł, a opłatę należy przelać do 21 listopada na konto Konińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej - 57 1050 1735 1000 0022 0147 0826, w tytule przelewu wpisując „KONFERENCJA”. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do trenera Marcina Woźniaka pod numerem telefonu 692-830-718.

Dzięki certyfikowaniu wydarzenia przez Wielkopolski ZPN, trenerzy poprzez udział w kursokonferencji mogą uzyskać zaświadczenie niezbędne w przedmiocie przedłużenia licencji trenerskiej na prowadzenie zespołu. Przypominamy zarazem, że zgodnie z przepisami przyjmowanie wniosków o prolongatę uprawnień w trybie zwyczajnym trwać będzie do 31 grudnia.

PROGRAM KONFERENCJI SZKOLENIOWIEJ W KONINIE:

9:15 Otwarcie konferencji
9:30 "System szkolenia w KKPK Medyk Konin" – Roman Jaszczak, trener i prezes KKPK Medyk Konin
10:30 "pizacja – „ściema” teoretyczna czy przesłanka praktyczna?" – dr hab. Jan Konarski, AWF Poznań
11:45 "Dominujące trendy taktyczne Euro U-21 w Polsce na przykładzie reprezentacji Niemiec i Hiszpanii - Jakub Myszkorowski, trener/analityk
13:30 "Filozofia szkolenia w Akademii SL Benfica na etapie U4-U12" – Marcin Oślizło, trener UEFA A Elite Youth
14:30
"Filozofia szkolenia w Akademii SL Benfica na etapie U13-U19 za szczególnym uwzględnieniem kształtowania zdolności motorycznych oraz realizacji założeń taktycznych" – Marcin Oślizło, trener UEFA A Elite Youth
16:00 Zakończenie, wręczenie certyfikatów, wspólny obiad.