Konkurs na trenera kadry r. 2008

​Wydział Szkolenia i Piłkarstwa Młodzieżowego zaprasza trenerów do udziału w konkursie na stanowisko trenera reprezentacji Wielkopolskiego ZPN rocznik 2008. Aplikacje przyjmowane są do 10 września.

​Nowo tworzona​ reprezentacja w pierwszym etapie będzie miała charakter kadry selekcyjnej, której celem będzie ocena zawodników i przygotowanie do rozgrywek mistrzowskich. Zgodnie z obecnymi zasadami rywalizacji makroregionalnej, reprezentacja ta do walki o punkty przystąpi jesienią 2020 roku. Wybrany selekcjoner będzie miał zatem aż 1,5 roku na przyjrzenie się najzdolniejszym zawodnikom w regionie.

Kandydaci zainteresowani objęciem funkcji selekcjonera muszą legitymować się licencją trenerską kategorii co najmniej UEFA A, doświadczeniem w organizacji obozów i turniejów oraz w prowadzeniu zespołu w kategorii Orlik/Młodzik. Niezbędne jest również posiadanie prawa jazdy kat. B. 

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny należy przesyłać na adres Trenera-Koordynatora Wielkopolskiego ZPN, Marcina Drajera - marcin.drajer@wielkopolskizpn.pl, do dnia 10 września. W kolejnym etapie Związek skontaktuje się z wybranymi kandydatami.