fot. Wielkopolski ZPN

Losowanie barażów w kategoriach A1, B1, C1

Wydział Gier i Ewidencji Wielkopolskiego ZPN dokonał losowania kolejności spotkań barażowych, których stawką będzie udział w rozgrywkach szczebla centralnego.

W kategorii A1 w barażach zagrają po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy systemem krzyżowym, tzn. pierwsza drużyna z grupy 1 rywalizować będzie z drugą drużyną grupy 2 i podobnie pierwsza drużyna grupy 2 zagra z drugą drużyną grupy 1. Mecze rozegrane zostaną 9 i 16 listopada, a gospodarzem pierwszych spotkań będą ekipy, które zajęły w grupach drugie miejsca. Zwycięzcy barażów awansują do wiosennych rozgrywek Ligi Makroregionalnej.

Pozostałe baraże odbędą się wyłącznie z udziałem zwycięzców grup. W juniorach młodszych B1 mecze odbędą się 9 i 16 listopada, a gospodarzem pierwszego spotkania będzie zwycięzca grupy 1. Zwycięzca zagra o prawo udziału wiosną w Centralnej Lidze Juniorów U-17 z zespołem reprezentującym Kujawsko-pomorski ZPN.

Gospodarzem pierwszego spotkania w kategorii C1 Trampkarz będzie zwycięzca grupy 2. Tu mecze odbędą się 13 i 16 listopada. Zwycięzca zagra o prawo udziału wiosną w Centralnej Lidze Juniorów U-15 z zespołem reprezentującym Pomorski ZPN.