fot. Wielkopolski ZPN

Podział grup Żaków - aktualizacja (24.02.)

Wydział Szkolenia i Piłkarstwa Młodzieżowego przedstawia zaktualizowany podział grup w rozgrywkach Żaków.

Poniższe zestawienie przedstawia stan na dzień 24 lutego.

KATEGORIA ŻAK F1

GRUPA 1

FA Fair Play Złotów
GLKS AP Wysoka
Iskra Krajenka
Krajna Wyrzysk
Polonia Jastrowie
Sparta Złotów
Tęcza Łobżenica
Włókniarz Okonek

GRUPA 2

FA Piła
MOSiR Piła
Noteć Dziembowo
UKS AP Reissa Piła
UKS Kotuń
UKS Soccer Stars Piła

GRUPA 3

Kłos Budzyń
Korona Stróżewo
Leśnik Margonin
Polonia Chodzież
Sokół Szamocin

GRUPA 4

AP Bambinis Trzcianka
Drawa Krzyż
Lubuszanin Trzcianka
Noteć Czarnków
Noteć Rosko
Radwan Lubasz
UKS AP Reissa Czarnków - Piła

GRUPA 5

Chrobry Gniezno
Czarni Czerniejewo
Mieszko Gniezno
MKS Trzemeszno
Victoria Września

GRUPA 6

AP Oborniki
AP Reissa Rokietnica
AP Reissa Oborniki
Błękitni Wronki
Champions Rokietnica
Kadet Koziegłowy
LPFA Oborniki
LPFA Rogoźno

GRUPA 7

AP OSiR Lwówek
GAP Grodzisk Wielkopolski
Grom Wolsztyn
GSP Sątopy
LPFA Wolsztyn
NAP Nowy Tomyśl
Patria Buk
UKS Dyskobolia Grodzis Wielkopolski

GRUPA 8

AS Wronki
KP Warta Sieraków
Rzemieślnik Kwilcz
Sokół Pniewy
SPN Szamotuły
UKS Sokół Duszniki

GRUPA 9

Avia Kamionki
Kotwica Kórnik
Orlik Mosina
Polonia Środa Wielkopolska
UKS Śrem
Warta Śrem
Zawisza Dolsk

GRUPA 10

AP Reissa Kościan
AS Czempiń
Grom Czacz
Helios Bucz
Juna-Trans Stare Oborzyska
LPFA Kościan
LPFA Śmigiel
PKS Racot
Promień Krzywiń
UKS Czwórka Kościan

GRUPA 11

AP Reissa Leszno
ELPA Święciechowa
FA Leszno
Kormoran Święciechowa
Młoda GKSA Krzemieniewo
Orzeł Lipno
Piast Nowy Belęcin
RAP Rydzyna

GRUPA 12

Awdaniec Pakosław
Orla Jutrosin
LPFA Rawicz
Młoda Rawia Rawicz
Piast Poniec
Sarnowianka Sarnowa
Sparta Miejska Górka

GRUPA 13

GKS Rzgów
Orlik Miłosław
Orły Huta Łukomska
Polanin MOS Strzałkowo
Polonus Kazimierz Biskupi
SKP SSP Cienin Zaborny
Wilki Wilczyn
ZKS Zagórów

GRUPA 14

AP Reissa Konin
GKS Sompolno
Górnik Konin
LKS Ślesin
LPFA Konin
MLKS Czarni Brzeźno
UKS Delfin Ślesin
Warta Kramsk

GRUPA 15

AP Ostrzeszów
AP Reissa Kępno
GKS Trzcinica
LZS Doruchów / AP Czecha
LZS Siedlików
Pogoń Trębaczów
Strażak Słupia
Zawisza Łęka Opatowska

GRUPA 16

Akademia Talentów Krotoszyn
Antonio Jarocin
AP Reissa Poznań / Jarocin
Astra Krotoszyn
Czarni Dobrzyca
GKS Jaraczewo
GOS Koźmin Wielkopolski
LZS Cielcza

GRUPA 17

AP Reissa Kalisz
Calisia Kalisz
CKS Zbiersk
Kaliszanin Kalisz
KKS 1925 Kalisz
Kopernik Piotrów
LKS Gołuchów
Pogoń Nowe Skalmierzyce

GRUPA 18

AP Reissa Poznań
Canarinhos Skórzewo
Lech Poznań
LPFA SP 72 Poznań
Orlik Poznań
Warta Poznań
UKS AP Reissa Poznań
Wielkopolska Komorniki

GRUPA 19

AP Dębiec
Jurand Koziegłowy
LPFA Bułgarska
LPFA Skoki
Piast Kobylnica
PSS Junior Koziegłowy
Talent Poznań

GRUPA 20

Lider Swarzędz
LPFA Śródka
Poznaniak Poznań
Poznańska 13 Poznań
Unia Swarzędz

GRUPA 21

AP Reissa Dopiewo
Grom Plewiska
Korona Zakrzewo
LPFA Luboń
Orkan Konarzewo
Victoria Wysogotowo

GRUPA 22

AKF Poznań
AP Błękitni Owińska
Koziołek Poznań
Suchary Suchy Las
Tarnovia Tarnowo Podgórne

GRUPA 23

Akademia Krecika Ostrów Wielkopolski
Centra Ostrów Wielkopolski
FA Ostrów Wielkopolski
KUKS Zębców Ostrów Wielkopolski
Ogniwo Łąkociny
OKS Ostrów Wielkopolski
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Raszkowianka Raszków

GRUPA 24

Dąbroczanka Pępowo
KA 4 resPect Krobia
Kania Gostyń
Sokół Chwałkowo
Wielkopolanka Szelejewo
Wisła Borek Wielkopolski
Zjednoczeni Pudliszki

GRUPA 25

Dąbska Akademia Futbolu
Olimpia Koło
Oranje Sport Turek
Tulisia Tuliszków
Wicher Dobra

GRUPA 26

Calcio Wągrowiec
Nielba Wągrowiec
Sokół Damasławek
Wełna Skoki
Zamek Gołańcz

KATEGORIA ŻAK F2

GRUPA 1

Football Academy Piła
Gimzak Zakrzewo
Krajna Wyrzysk
Sparta Złotów
UKS AP Reissa Piła
UKS AP Start Jastrowie
UKS Soccer Stars Piła

GRUPA 2

AP Oborniki
AS Wronki
Golnica Ryczywół
LPFA Poznań Trzcianka
Noteć Czarnków

GRUPA 3

AP OSiR Lwówek
Błękitni Wronki
GSP Sątopy
NAP Nowy Tomyśl
Orlik Kaźmierz
SPN Szamotuły
Warta Międzychód

GRUPA 4

Chrobry Gniezno
Huragan Pobiedziska
Lider Swarzędz
LPFA Swarzędz
Meblorz Swarzędz
Mieszko Gniezno
Piast Kobylnica
Victoria Września
Unia Swarzędz

GRUPA 5

AP Reissa Kościan
AS Czempiń
GAP Grodzisk Wielkopolski
Grom Czacz
Helios Bucz
Juna-Trans Stare Oborzyska
LPFA Kościan
LPFA Śmigiel
PKS Racot
Sokół Kaszczor
UKS Czwórka Kościan

GRUPA 6

AP Reissa Gostyń
AP Reissa Leszno
FA Leszno
Kania Gostyń
Wisła Borek Wielkopolski

GRUPA 7

Awdaniec Pakosław
KA 4 resPect Krobia
LPFA Rawicz
Młoda Rawia Rawicz
Sarnowianka Sarnowa

GRUPA 8

MKS OLE Polonia Golina
Orły Huta Łukomska
Polonus Kazimierz Biskupi
SKP SSP Cienin Zaborny
Warta Rumin

GRUPA 9

Górnik Konin
LKS Ślesin
MLKS Czarni Brzeźno
Oranje Konin
Sokół Kleczew
Warta Kramsk

GRUPA 10

Górnik Kłodawa
MKS Tur Turek
Olimpia Koło
Oranje Sport Turek
Tulisia Tuliszków
Wicher Dobra

GRUPA 11

Antonio Jarocin
AP Reissa Jarocin / Poznań
Grom Golina
Polonia Środa Wielkopolska
UKS Śrem
Warta Śrem

GRUPA 12

AP Ostrzeszów
AP Reissa Kępno
LZS Doruchów / AP Czecha
Łużyczanka Kuźnica Grabowska
Orzeł Mroczeń

GRUPA 13

AP Reissa Kalisz
Calisia Kalisz
Iskra Prosna Sieroszewice
KKS 1925 Kalisz
Pogoń Nowe Skalmierzyce

GRUPA 14

Akademia Krecika Ostrów Wielkopolski
Akademia Krecika Ostrów Wielkopolski - Sulmierzyce
Akademia Talentów Krotoszyn
Gorzyczanka Gorzyce
GOS Koźmin Wielkopolski
OKS Ostrów Wielkopolski

GRUPA 15

AP Błękitni Owińska (2 zespoły)
AP Reissa Poznań
Canarinhos Skórzewo
Suchary Suchy Las
UKS AP Reissa Poznań
Warta Poznań
Wielkopolska Komorniki

GRUPA 16

AP Błękitni Owińska (1 zespół)
Avia Kamionki
Kotwica Kórnik
Lotnik Poznań
Orlik Mosina
Orlik Poznań
Talent Poznań
WAP Poznań - Luboń

GRUPA 17

Concordia Murowana Goślina
Jurand Koziegłowy
Koziołek Poznań
LPFA Skoki
Olimp Poznań
Polonia Poznań
PSS Junior Koziegłowy
TPS Winogrady Poznań

GRUPA 18

Avia Kamionki (1 zespół)
Champions Rokietnica
GKS Dopiewo
Kadet Koziegłowy
Korona Zakrzewo
LPFA Bułgarska
Poznaniak Poznań
Przemysław Poznań
Victoria Wysogotowo

GRUPA 19

Calcio Wągrowiec
Nielba Wągrowiec
Sokół Mieścisko
Zamek Gołańcz