Reprezentacja Polski zagra w Grodzisku Wlkp.

9 października Wielkopolski ZPN będzie organizatorem kolejnego spotkania reprezentacji Polski. W Grodzisku Wielkopolskim kadra do lat 20 zmierzy się z Holandią. Mecz rozpocznie się o godzinie 14:00.


Spotkanie z "Oranjes" będzie drugim, jakie Biało-czerwoni rozegrają w tym roku na wielkopolskiej ziemi. W marcu Polacy pokonali 3:1 Włochów w Pile. Wówczas spotkanie rozgrywano w ramach Turnieju Czterech Narodów. Rozgrywki te przeszły latem reorganizację. Do grona uczestników dołączyli właśnie Holendrzy, a także Anglicy, Portugalczycy oraz Czesi. W związku z rozszerzeniem rozgrywek, zmieniono również nazwę i dziś jest to Elite League U-20.

Zmiany zaszły również w reprezentacji Polski do lat 20, która ma nowego szkoleniowca. Z pracy zrezygnował Maciej Stolarczyk nie będący już w stanie łączyć jej z obowiązkami klubowymi i rolą dyrektora w Pogoni Szczecin. Kadrę objął inny były doświadczony gracz, Dariusz Gęsior. Mecz z Holandią będzie czwartym z siedmiu, jakie Biało-czerwoni mają do rozegrania. Wcześniej zmierzą się na wyjeździe z Czechami, we wrześniu natomiast zremisowali 0-0 ze Szwajcarią i ulegli 1-6 Włochom.

Mecz Polska - Holandia odbędzie się 9 października o godzinie 14:00 w Grodzisku Wielkopolskim. Spotkanie będzie otwarte dla kibiców. Bezpłatne bilety będzie można otrzymać w siedzibie Wielkopolskiego ZPN na ulicy Warmińskiej. Konieczne jest jednak wcześniejsze zgłoszenie - dotyczy to zarówno osób indywidualnych jak i grup - zapotrzebowania na adres bilety@wielkopolskizpn.pl. Dystrybucja prowadzona będzie również w Grodzisku Wielkopolskim poprzez tamtejszy Urząd Miasta.W dniu meczu dystrybucja wejściówek nie będzie prowadzona.