Spotkanie klubów strefy poznańskiej

Rada Klubów Strefy Poznańskiej zaprasza na tradycyjne spotkanie organizacyjne przedstawicieli klubów. Zebranie odbędzie się 29 stycznie o godzinie 17:30 w siedzibie Wielkopolskiego ZPN (Warmińska 1).


W programie spotkania zaplanowano omówienie zmian w przepisach dokonanych w ostatnim czasie, które mają kluczowe znaczenie dla funkcjonowania klubów. Szczegółowo wyjaśniona zostanie kwestia nowego systemu ekwiwalentów za wyszkolenie oraz obowiązków podatkowych wynikających z obsługi sędziowskiej. Ponadto przedstawione zostaną informacje o możliwości pozyskania wsparcia finansowego w ramach programów publicznym, ze szczególnym naciskiem na trwającą kolejną edycję programu "KLUB". 

Spotkanie jest oczywiście najbardziej właściwym miejscem do szerokiej dyskusji o kierunkach działania Związku (w szczególności w strefie poznańskiej) i problemach z jakimi zmagają się kluby, dlatego też zachęcamy do przygotowania własnych propozycji zmian regulaminowych oraz przedstawienia spraw, którymi Państwa zdaniem powinien się zająć Związek.

Ze względu na konieczność przygotowania odpowiedniej liczby miejsc prosimy o potwierdzenie obecności sms-owo pod numerem 797 389 539 do poniedziałku, 28 stycznia, do godziny 12:00.