Terminarze w wersji do druku - wiosna 2019

​Wydział Gier i Ewidencji Wielkopolskiego ZPN opublikował terminarze na rundę wiosenną w wersji do wydruku. Obecnie dostępne są rozkłady gier lig wojewódzkich (seniorskich i młodzieżowych), III ligi kobiet i rozgrywek w strefie poznańskiej.


Publikacja terminarzy z opcją wydruku to odpowiedź na liczne zapytania o uruchomienie takiej możliwości. Zniknęła ona wraz ze sprzężeniem systemu wyświetlania wyników z Extranetem. Dzięki temu rezultaty pojawiają się na stronie już w ciągu kwadransa od zakończenie spotkania. Nowa funkcjonalność nie pozwalała jednak na tworzenie plików zbiorczych t​erminarza, dlatego Związek wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, przygotował odrębne terminarze do uzupełniania.

Obecnie dostępne są terminarze wszystkich lig wojewódzkich zarządzanych bezpośrednio przez Wielkopolski ZPN, a zatem IV ligi, Ligi Międzyokręgowej gr. 2 (Leszno-Poznań) i lig juniorskich, a także zmagań III ligi kobiet i lig strefy poznańskiej od seniorów po grupy mistrzowskie Żaka F2. Terminarze są aktualne na dzień 15 lutego, wszelkie później dokonane korekty nie będą w nich widoczne!

Wszystkie pliki można zobaczyć i pobrać do druku tutaj (klik!). Kolejna publikacja zaktualizowanych terminarzy planowana jest na początek marca.