fot. Wielkopolski ZPN

Wyniki losowania barażów o prawo gry w CLJ

Wydział Gier i Ewidencji Wielkopolskiego ZPN dokonał losowania spotkań barażowych pomiędzy najlepszymi zespołami lig wojewódzkich B1 i C1, które toczą dalszą rywalizację o prawo gry w Centralnej Lidze Juniorów.

Droga do występów na szczeblu centralnym jest długa. Ze względu na to, że rozgrywki ligi wojewódzkiej składają się z dwóch grup, konieczne jest wyłonienie w barażach najlepszego zespołu w województwie, który następnie mierzy się w barażach z reprezentantem innego województwa.

Rywalizacja o miejsca w CLJ toczy się w rozgrywkach juniora młodszego B1 oraz trampkarza C1. W wyniku losowania ustalono następującą kolejność spotkań:

JUNIOR MŁODSZY B1

Spotkania rozegrane zostaną 7 i 14 listopada. Gospodarzem pierwszego meczu będzie zespół z grupy 2, a gospodarzem rewanżu - zespół z grupy 1.

Zwycięzca barażów zagra z drużyną z Pomorskiego ZPN. Mecze rozegrane zostaną 18 i 21 listopada, zespół z Wielkopolski będzie gospodarzem meczu rewanżowego.

TRAMPKARZ C1

Spotkania rozegrane zostaną 11 i 15 listopada. Gospodarzem pierwszego meczu będzie zespół z grupy 1, a gospodarzem rewanżu - zespół z grupy 2.

Zwycięzca barażów zagra z drużyną z Kujawsko-Pomorskiego ZPN. Mecze rozegrane zostaną 21 i 25 listopada, zespół z Wielkopolski będzie gospodarzem meczu rewanżowego.