Zapraszamy na kolejny turniej Skrzatów

​Wielkopolski ZPN zaprasza na trzecie w tym roku granie Skrzatów. Kolejny turniej dla najmłodszych adeptów piłki rozpocznie odbędzie się na poznańskim Golęcinie w czwartek, 21 września.


Turnieje dla Skrzatów już na stałe wpisały się w kalendarz imprez organizowanych przez Związek. W każdym udział brało między 150 a 200 dzieci. Mamy nadzieję, że nie inaczej będzie tym razem. Podobnie jak w czerwcu, wrześniowy turniej rozegrany zostanie na stadionie na Golęcinie. Mali piłkarze rywalizować będą w godzinach popołudniowych, od 16 do 19. Tradycyjnie grać będziemy zgodnie z zasadami Unifikacji Organizacji Współzawodnictwa i Szkolenia, a zatem w składach czteroosobowych bez bramkarza. Format rozgrywek i czas gry zostanie dostosowany do liczby zgłoszonych zespołów. 

Udział w rozgrywkach mogą wziąć dzieci urodzone w 2011 roku i młodsze. Zapraszamy zarówno kluby i szkółki piłkarskie jak i zespoły szkolne oraz drużyny podwórkowe. Oczywiście uczestnictwo w turnieju nie wiąże się z żadnymi kosztami. Zgłoszenia przyjmowane są mailowo pod adresem turnieje@wielkopolskizpn.pl do niedzieli, 17 września. W wiadomości prosimy wpisać nazwę drużyny, planowaną liczbę zawodników oraz dane kontaktowe opiekuna zespołu (koniecznie należy podać numer telefonu). Liczba miejsc jest ograniczona.