Klub szuka trenera, trener szuka pracy

Poniżej publikowane będą ogłoszenia klubów poszukujących trenerów do prowadzenia zespołów, a także informacje o szkoleniowcach poszukujących pracy.

Chcesz, abyśmy umieścili Twoje ogłoszenie? Prześlij je do nas na media@wielkopolskizpn.pl, mile widziane będzie też zdjęcie trenera bądź logotyp klubu.

 

MKS Patria Buk poszukuje trenerów do prowadzenia grup młodzieżowych.
Szkoleniowcy mieliby objąć opieką najmłodsze zespoły z roczników 2007, 2009, 2010 i młodsi.

Zainteresowani proszeni są o kontakt z trenerem Pawłem Prugarem - pawel.prugar91@gmail.com
Data ogłoszenia: 6 września 2017 r.


Uczniowski Klub Sportowy Talent Poznań poszukuje osób chętnych do pracy z dziećmi w roli trenera i asystenta trenera.
Od kandydatów oczekiwane są dobra organizacja pracy, zaangażowanie i samodzielność w działaniu. Klub uczestniczy w rozgrywkach ligowych, w związku z czym mile widziane jest posiadanie ważnej licencji trenerskiej.

Ponadto klub poszukuje osób o predyspozycjach pedagogicznych do prowadzenia zajęć ruchowych dla dzieci w wieku przedszkolnym.
Wymagana jest dyspozycyjność w godzinach 14:00-17:00, odpowiedzialność i umiejętność pracy zespołowej. Mile widziane są osoby mające doświadczenie w pracy z dziećmi, studenci kierunków pedagogicznych, wychowania fizycznego, instruktorzy sportu.

Kandydaci proszeni są o przesyłanie zgłoszeń w formie CV i krótkiej informacji motywującej, wraz z określeniem dyspozycyjności na adres biuro@ukstalentpoznan.pl.
Data ogłoszenia: 28 sierpnia 2017 r.


KS Lotnik-1997 Poznań pilnie poszukuje trenera do drużyny seniorów, która w sezonie 2017/18 występować będzie w Klasie B.

Osoby posiadające licencję trenerską uprawniającą do prowadzenia klubu i zainteresowane pracą, proszone są o kontakt telefoniczny - 696 514 466 lub mailowy - lotnik1997poznan@gmail.com.
Data ogłoszenia: 16 sierpnia 2017 r.
EDIT: 25 sierpnia klub wycofał zespół seniorski z rozgrywek B-klasy.


Akademia Piłkarska Reissa poszukuje osób chcących zaangażować się w realizację projektu szkółek piłkarskich w Szczecinie.
Oferta dotyczy stanowisk trenera i asystenta trenera. Wymagania to dobra organizacja pracy, zaangażowanie i samodzielność w działaniu.

Kandydaci proszeni są o przesyłanie zgłoszeń w formie CV i krótkiej informacji motywującej, wraz z określeniem dyspozycyjności na adres rekrutacja@akademiareissa.pl.
Data ogłoszenia: 9 sierpnia 2017 r.


W związku z dynamicznym rozwojem projektu Akademia Reksia - Sportowe Przedszkola poszukiwane są osoby o predyspozycjach pedagogicznych do prowadzenia zajęć ruchowych dla dzieci w wieku przedszkolnym.
Oprócz prowadzenia zajęć z elementami piłki nożnej, do obowiązków pracownika należeć będzie dbałość o dobre relacje z pracownikami przedszkoli, kontakt z biurem Akademii Reissa i obsługa skrzynki mailowej oraz panelu trenerskiego. Wymagana jest przede wszystkim dyspozycyjność w godzinach przedpołudniowych, odpowiedzialność i umiejętność pracy zespołowej. Mile widziane są osoby mające doświadczenie w pracy z dziećmi, studenci kierunków pedagogicznych, wychowania fizycznego, instruktorzy sportu, a także byli i obecni sportowcy.

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie zgłoszeń w formie CV i krótkiej informacji motywującej na adres rekrutacja@akademiareissa.pl.
Data ogłoszenia: 9 sierpnia 2017 r.


Akademia Piłkarska Polonia Środa Wielkopolska poszukuje trenerów do pracy przy grupach młodzieżowych.
Polonia to jeden z liderów wielkopolskiej piłki, prowadzi szkolenie zarówno chłopców jak i dziewczynek. Klub posiada zespoły we wszystkich rocznikach młodzieżowych począwszy od juniora starszego do skrzata. Swoją przygodę z piłką w Środzie Wielkopolskiej mogą zaczynać już 4-5-letnie dzieci. Do pracy z tak dużą liczbą zespołów potrzebnych jest spore grono trenerów, stąd klub prowadzi obecnie nabór szkoleniowców.

Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV na adres blazej.czyzewski@polonia-sroda.pl, trener koordynator Błażej Czyżewski szczegółowych informacji udziela również telefonicznie pod numerem 601 808 893.
Data ogłoszenia: 8 sierpnia 2017 r.


Trener Michał Kaczmarek posiadający licencję UEFA A poszukuję pracy w województwie wielkopolskim.
Trener posiada 6-letnie doświadczenie w pracy szkoleniowej zarówno z różnymi grupami młodzieżowymi jak i drużynami seniorskimi. Ostatnio prowadził IV-ligowy Lubuszanin Drezdenko, wcześniej współpracował również z Uranem Trzebicz i Akademią Piłkarską Reissa. Ulubionym aspektem pracy i specjalnością ww. jest przygotowanie motoryczne zespołu.

Kontakt z trenerem - 794 250 989, kaczor1989@poczta.onet.pl.
Data ogłoszenia: 8 sierpnia 2017 r.