Kolejne oferty pracy dla trenerów

Trenerzy chcący podjąć pracę w sezonie 2018/19 na brak ofert nie mogą narzekać. Do grona klubów poszukujących nowych szkoleniowców dołączyły kolejne dwa.

​O opcjach pracy dla trenerów pisaliśmy w ostatnim miesiącu dwukrotnie. Z ogłoszeniami zapoznać się można tu (klik!) i tu (klik!). Tym razem pracę z młodym, rozwijającym się zespołem oferuje beniaminek Klasy A, Poznań FC. Klub po raz drugi w historii awansował na wyższy szczebel i chce być liczącym się w stawce przeciwnikiem. Szkoleniowiec poznaniaków może liczyć na atrakcyjne wynagrodzenie, musi jednak posiadać licencję co najmniej UEFA C (Grassroots C), być dyspozycyjny w godzinach treningów i meczów, a także wykazywać wysokie zaangażowanie w pracę. Zainteresowani proszeni są o kontakt z przedstawicielami klubu, Maciejem Szymańskim - 601 160 773 - bądź Michałem Radłowskim - 604 894 369. Zgłaszać się można również poprzez stronę klubu na Facebooku.

Trenera do pracy z seniorami poszukuje także klub z Klasy Okręgowej strefy poznańskiej. Tu warunkiem koniecznym jest posiadanie licencji UEFA B. Zainteresowani proszeni są o wysyłanie CV pod adres trener.wielkopolska@gmail.com.