Lech Poznań zaprasza na "Kibicuj z Klasą"

​KKS Lech Poznań zaprasza kluby do udziału w akcji "Kibicuj z Klasą". Zorganizowane grupy młodzieżowe mogą obejrzeć mecz Lecha z Miedzią Legnica za darmo!


 

Kolejorz już po raz dwunasty zaprasza młodzież na Stadion Poznań. Pierwsza akcja miała miejsce ponad pięć lat temu, z oferty klubu skorzystało wówczas 7 tysięcy gimnazjalistów. Rekord śrubowano z meczu na mecz, aż do jesieni 2016, gdy na meczu z Arką Gdynia zjawiło się 398 grup liczących łącznie 18 393 kibiców.

Tym razem na termin akcji wybrano spotkanie Lecha z beniaminkiem Ekstraklasy, Miedzią Legnica. Pojedynek odbędzie się w niedzielę, 30 września, o godzinie 18:00. Udział w akcji wziąć mogą wszystkie zorganizowane grupy dzieci i młodzieży do 16. roku życia, w tym zgłoszone przez kluby sportowe.​ Każda grupa powinna składać się z minimum dziesięciu osób​, na które przypada jeden opiekun. Zgłoszenie zawierające liczbę uczestników oraz ich podział na najmłodszych do 16. roku życia, opiekunów i pozostałych (powyżej 16 lat, który nie mieszczą się w limicie akcji), należy wysłać na adres grupy@lechpoznan.pl. Do zgłoszenia nie należy dołączać list z danymi osobowymi uczestników!

Na podstawie zgłoszenia udostępniony zostanie link z rezerwacją miejsc w systemie biletowym, poprzez który opiekunowie grup samodzielnie zrealizują transakcję dla wszystkich uczestników, a następnie na tej podstawie klub przygotuje dla nich wejściówki. Odebrać je będzie można w specjalnie przygotowanym punkcie w dniu meczu. Wzorem lat ubiegłych przygotowany zostanie parking dla autokarów, który zlokalizowany będzie tuż przy Stadionie Poznań. Numery rejestracyjne pojazdów należy dołączyć do zgłoszenia.

Podczas spotkania organizatorzy przygotowali wiele dodatkowych atrakcji dodatkowych. Zorganizowany zostanie m.in. konkurs pomiaru głośności dopingu, a za pomocą specjalnych wyrzutni wystrzeliwane w trybuny będą klubowe t-shirty.