fot. Akademia KKS Kalisz

Piłkarskie nabory w Kaliszu

Akademia Piłkarska KKS Kalisz zaprasza do udziału w naborach uzupełniających dla roczników 2009-2012, a dla rocznika 2011 - również do naboru do klasy sportowej prowadzonej przez klub przy współpracy ze Szkołą Podstawową nr 18.

Klub do udziału w naborach zaprasza wszystkich zainteresowanychwe wskazanym przedziale wiekowym. Akademia gwarantuje nie tylko wspaniałą atmosferę, ale i profesjonalne podejście wykwalifikowanych trenerów z licencjami UEFA A i B, którzy dostosowują treningi odpowiednio do wieku i poziomu zaawansowania zawodników, co zapewnia prawidłowy rozwój piłkiarski młodych adeptów futbolu.

Ponadto zawodnicy z rocznika 2011 mogą wziąć udział w naborze do klasy sportowej o profilu piłki nożna, którą klub prowadzi we współpracy ze Szkołą Podstawową nr 18 im. Janusza Kusocińskiego w Kaliszu. Placówka oświatowa gwarantuje swoim uczniom:
– 10 godzin zajęć treningowych pod okiem doświadczonych trenerów;
– zajęcia lekcyjne w świetnie wyposażonej i przyjaznej dla ucznia szkole;
- naukę w systemie jednozmianowym;
– rozbudowana baza treningowa: 3 hale sportowe, siłownia, kompleks sportowy „Orlik 2012”, wyposażony dodatkowo w obiekty lekkoatletyczne i boisko do gier plażowych;
– elastyczność realizowania zajęć treningowych na boisku lub w hali (w zależności od pogody);
– dodatkowe treningi popołudniowe z trenerami naszej Akademii;
– wyjazdy na obozy sportowe;
– reprezentowanie KKS-u Kalisz w rozgrywkach ligowych.

Pierwszy naborowy trening odbędzie się w czwartek 29 kwietnia, kolejne zaplanowano na 13 maja, 27 maja oraz 10 czerwca. Dodatkowe spotkanie z rodzicami odbędzie się 15 kwietnia (czwartek) o godzinie 19:30, w siedzibie klubu (trybuna zachodnia Stadionu Miejskiego przy ul. Łódzkiej 19-29 w Kaliszu).

Szczegółowe informacje o naborach dostępne są pod poniższymi linkami:
Nabór uzupełniający dla roczników 2009-2012 (klik!)
Nabór do klasy sportowej dla rocznika 2011 (klik!)

Dodatkowych informacji udziela koordynator ds. organizacji Akademii Piłkarskiej KKS Kalisz, Dariusz Smolarek - 606 905 465, dariusz.smolarek@kkskalisz.com.pl - a w przypadku naboru do klasy sportowej kontaktować można się również z trenerem Patrykiem Mularczykiem - 504 160 567, patryk.mularczyk@kkskalisz.com.pl.