fot. Akademia Piłkarska Red Box

Pracuj w Akademii Red Box z najmłodszymi

RED BOX Piłkarska Akademia poszukuje osoby na stanowisko trenera najmłodszych grup wiekowych i do zajęć w przedszkolach.

Klub prowadzi rekrutację w dwóch częściach. W przypadku zainteresowanych pracą z grupami Orlika oraz Żaka niezbędne jest wykazanie się kwalifikacjami poświadczonymi licencją minimum Grassroots C, odpowiednie podejście do dzieci, a także chęć zaangażowania się w rozwój Akademii.

Formalne potwierdzenie bycia trenerem poprzez posiadaną licencję nie jest wymagane w przypadku grup Skrzatów. Na tym stanowisku podmiot chętnie osobę z wiedzą na temat szkolenia najmłodszych, dobrym podejściem do zawodników, dobrym kontaktem z rodzicami oraz szeroko pojętą higieną pracy.

Niezależnie od stanowiska, od kandydatów wymagane jest przedstawienie zaświadczenia o niekaralności, odpowiednia sprawność fizyczna, a także zamiłowanie do pracy z dziećmi.

Chętni do podjęcia pracy w Akademii proszeni są o przesyłanie zgłoszeń mailowo - akademia@rbsport.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem 731 900 110.