UKS Talent szuka trenerów

Uczniowski Klub Sportowy Talent Poznań poszukuje osób chętnych do pracy z dziećmi w roli trenera i asystenta trenera, a także do prowadzenia zajęć ruchowych dla dzieci w wieku przedszkolnym.


​Klub funkcjonuje na poznańskich Ratajach i prowadzi grupy młodzieżowe występujące w rozgrywkach ligowych pod egidą Wielkopolskiego ZPN. Z tego względu wskazane jest posiadanie ważnej licencji przez osoby zainteresowane współpracą. Ponadto od kandydatów wymaga się dobrej organizacji pracy, zaangażowania i samodzielności w działaniu.

Oprócz regularnych grup treningowych, UKS Talent zajmuje się również organizacją zajęć w przedszkolach, do których również szuka osób prowadzących. W tym wypadku poszukiwane są osoby o predyspozycjach pedagogicznych, z dyspozycyjnością w godzinach 14-17, cechujących się dużą odpowiedzialnością i umiejętnością pracy zespołowej. Dodatkowymi atutami będą doświadczenie w pracy z dziećmi oraz status instruktora sportu lub studenta kierunków pedagogicznych bądź wychowania fizycznego.

Kandydaci proszeni są o przesyłanie zgłoszeń w formie CV i krótkiejinformacji motywującej, wraz z określeniem dyspozycyjności na adres biuro@ukstalentpoznan.pl.