fot. Warta Poznań

Warta Poznań zaprasza na bezpłatne staże!

Akademia Warty Poznań zapraasza wszystkich zainteresowanych trenerów do udziału w stażu szkoleniowym, który odbędzie się w dniach 22-28 listopada. Uczestnictwo w zajęciach "Zielonych" jest bezpłatne i dopasowane do potrzeb danego szkoleniowca.

Akademia Warty Poznań znajduje się w czołówce polskich szkółek piłkarskich ze złotym certyfikatem PZPN, posiadających profesjonalną kadrę trenerską i metodologiczne podejście do szkolenia. Sztab Akademii regularnie prowadzi merytoryczne warsztaty dla szkoleniowców z klubów partnerskich, a także dla trenerów realizujących kursy w ramach poszerzania licencji. Teraz "Zieloni" umożliwiają bliższe przyjrzenie się swojej pracy wszystkim chętnym.

Najbliższy staż odbędzie się w dniach 22-28 listopada. Bezpłatny kurs obejmuje wszystkie kategorie wiekowe, zarówno w sekcji męskiej, jak i kobiecej. W ramach zajęć trenerzy będą mieli możliwość obserwacji jednostek treningowych zespołów Akademii, a także będą uczestniczyli w wykładzie dotyczącym metodologii szkolenia, prowadzonym przez koordynatora tego działu.

Zapisy prowadzone są przez klub do 12 listopada. By wziąć udział w stażu, wystarczy wypełnić ankietę zgłoszeniową (kliknij tutaj!). Po zamknięciu rejestracji każdy uczestnik otrzyma szczegółowy plan swojego stażu.